screen-shot-2015-01-05-at-8-33-04-am

[CES2015] SanDisk pokazał w Las Vegas niezwykle przydatny dla „androidowców” produkt

Jeśli jesteście posiadaczami smartfonów, które nie zostały wyposażone w slot na karty MicroSD, SanDisk ma dla was Ciekawą propozycję – Ultra Dual USB Drive 3.0

screen-shot-2015-01-05-at-8-33-04-am

 

Coraz częstszym zabiegiem stosowanym przez producentów jest rezygnacja ze stosowania w urządzeniach mobilnych gniazd na zewnętrzne karty pamięci. Jest to szczególnie kłopotliwe dla osób, których smartfony posiadają mniej niż 16 GB przestrzeni na dane użytkownika.

Owszem, mamy jeszcze chmurę, lecz ona nie rozwiązuje problemu w 100%. Z takiego stanu rzeczy doskonale zdaje sobie sprawę SanDisk, który postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Efektem czego jest pojawienie się w ofercie firmy niecodziennego pendrive’a.

Dual USB Drive 3.0horizontal microUSB right-angle Hi-res

Czym objawia się wyjątkowość produktu? Jak na przenośną pamięć flash przystało, podłączymy go do komputera za pomocą wejścia USB w wersji 3.0, co gwarantuje transfer danych na poziomie 130 MB/s. Wynik świetny, lecz nie to zwróciło moją uwagę. Gadżet, dzięki wyjściu microUSB może zostać podpięty pod urządzenie mobilne tj. smartfon, czy tablet, rozszerzając tym samym jego pamięć. Wygodne prawda?

Mimo że sam posiadam słuchawkę wyposażoną w slot na karty pamięci, Ultra Dual USB Drive 3.0 jest dla mnie propozycją ciekawą. Głównie za sprawą kompatybilności z różnymi wejściami. Niestety, wielkim minusem opisywanej pamięci jest cena. Za wersję z 16 GB zapłacimy 23 dolary, zaś opcja z 64 GB to już wydatek rzędu 65 dolarów, czyli całkiem sporo.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: SanDisk.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...