You are here
[CES2016] MyKronoz nabiera wiatru w żagle News 

[CES2016] MyKronoz nabiera wiatru w żagle

Kolejna edycja CES, która odbyła się w tym roku w Las Vegas, przyniosła wiele interesujących newsów. Okazuje się, że nawet mniejsze firmy, które dopiero co budują swoją markę, postanowiły pokazać coś intrygującego. Zupełnie jak MyKronoz.

 
mkron 750x300 1
Producent mocno zaakcentował swoją obecność na rynku wearable, choć można powiedzieć o nim, że jest „młodzikiem” w branży. MyKronoz w świadomości użytkowników, a szczególnie tych polskich, pojawił się stosunkowo niedawno. Firma zadebiutowała wprawdzie w 2012 roku, ale dopiero teraz wydaje się, że nastał dla niej wyjątkowy okres.
CES stanowił doskonałe miejsce do tego, by pokazać rzeczy, które MyKronoz planuje wprowadzić w nowym roku. Producent zaczął jednak od nie najlepszej informacji dla swoich klientów. Otóż nie mają oni co liczyć na to, że pojawią się kontynuacje wcześniej wypuszczonych smartwatchy. Przypomnijmy, że jesienna kolekcja MyKronoz przyniosła m.in. ZePhone. Zintegrowany głośnik, nowoczesny wygląd, WiFi oraz obsługa sieci 3G sprawiły, że waerable stał się praktycznie telefonem noszonym na nadgarstku. Dla sportowców pojawił się ZeFit 2 Pulse, w którym znalazło się miejsce dla pulsometru.
 
mkron 750x300 2
Jak widać, MyKronoz nie odpuszcza, a brak kontynuacji produktów, nie oznacza końca firmy.  Wręcz przeciwnie. Na rynku pojawią się zupełnie nowe urządzenia i to takie, których chyba nikt się nie spodziewał. Smartwatch skierowany do najmłodszego odbiorcy to odważny krok. Na CES pokazano ZeKid, pierwszy wearable dla dzieci. Niestety o samym sprzęcie póki co niewiele wiadomo. Urządzenie będzie za to miało design wyjątkowo kolorowy i podobnie jak ZePhone obsługę 3G. Czyli kontakt rodziców z pociechą będzie znacznie ułatwiony.
Oprócz ZeKid do sprzedaży trafi też model, który ma być odpowiedzią na rosnące potrzeby aktywnych użytkowników. Będzie to ZeSport oraz seria premium o dość jednoznacznej nazwie: ZeCircle. Na rynku pojawić się mają także nowe paski do ZeFit 2 Pulse. Jest na co czekać.
Źródło: MyKronoz
Fot: jw.
____________________
Wearble MyKronoz znajdziecie pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment