You are here
City Board Cyclops — nowa elektryczna deska od GOCLEVERA artykuły News 

City Board Cyclops — nowa elektryczna deska od GOCLEVERA

Niedawna zakończyłem testy elektrycznej deskorolki Archos SK8, którą będę wspominał naprawdę ciepło. Może właśnie dlatego, informacja o nowym produkcie w ofercie firmy GOCLEVER wydała mi się interesująca. City Board Cyclops, bo tak nazwano deskę rzeczonego producenta, jest urządzeniem zbliżonym do wcześniej testowanego przeze mnie rozwiązania i nie ukrywam, że chciałbym porównać możliwości jezdne obydwu.

Patrząc na specyfikację techniczną City Board Cyclops, odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z SK8 od Archosa, ale uwierzcie — nie jest to wada. Przeciwnie, uważam, że jeśli sprzęt faktycznie cechują podobne rozwiązania, produkt GOCLEVER może wygrać ceną, która jest zwyczajnie niższa.

GOCLEVER City Board Cyclops

Jeśli wierzyć producentowi, deska pozwoli osiągnąć prędkość nawet 20 km/h. O ile w powyższe jestem w stanie uwierzyć nawet w przypadku wagi użytkownika przekraczającej 100 kg, o tyle już zasięg wynoszący 12 km wydaje mi się mało realny. Możliwe, że testy zweryfikują tę kwestię pozytywnie.

Akumulator o pojemności 2,2 Ah naładujemy w półtorej godziny i to jest jak najbardziej w porządku. Sterowanie mocą 350 W napędzającą deskę, odbywa się za pośrednictwem fizycznego kontrolera o trzech biegach. Z doświadczenia wiem, że utrzymanie równowagi na 3-kilogramowej desce nie jest rzeczą łatwą, dlatego też cieszą mnie dodatkowe tryby kontrolera.

Specyfikacja: 
* Max prędkość: 20 km/h * Zasięg: do 12 km/180 minut ciągłej pracy * Czas ładowania: 1,5h * Max waga użytkownika: 110 kg * Moc silnika: 350 W * Akumulator: 29.4 V LG 2,2 Ah * Waga: 3,8 kg * Rozmiar: 65 x 18 x 14 cm

Źródło: GOCLEVER

Related posts

Leave a Comment