Civilization VI

Civilization VI doczekała się wersji na iPhone’a

Od wczoraj posiadacze iPhone’ów mogą cieszyć się jedną z najbardziej rozpoznawalnych multiplatformowych gier strategicznych. Civilization VI została zaktualizowana o zgodność z urządzeniami Apple o mniejszych ekranach. Tytuł dostępny w App Store był dotychczas kompatybilny jedynie z iPadami.

Civilization VI

Nie znam osoby, która nie kojarzyłaby gry Cywilizacja. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, w która zagrywają się zarówno użytkownicy komputerów PC, MacBooków, jak i urządzeń mobilnych. Niestety, najnowsza odsłona produkcji nie była dotychczas dostępna dla użytkowników iPhone’ów. Twórcy naprawiają ten stan rzeczy za pomocą aktualizacji w App Store.

W Civilization VI pograsz na iPhonie

Civilization VI iPhone Trailer

Civilization VI is available now on iPhone. Try it for free! https://itunes.apple.com/us/app/sid-meiers-civilization-vi/id1235863443?mt=8

Opublikowany przez Aspyr Media Czwartek, 4 października 2018

Czym jest gra Civilization VI, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć? Wspomnę tylko, że jest to strategia, w której rozwijamy społeczność od prostych plemion po technologiczne mocarstwa. Na nasz sukces składają się decyzje gospodarce, dyplomatyczne oraz militarne. Jak tak rozbudowana produkcja radzi sobie na urządzeniach mobilnych?

Całkiem dobrze. Twórcy zadbali o dostosowanie interfejsu oraz nawigacji do działania na niewielkich ekranach. Najlepiej obrazuje to filmik załączony do wpisu. Grę możecie pobrać z App Store za darmo, jednak otrzymacie jedynie dostęp do pierwszych 60 tur. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zapłacić za kolejne tury, czyli pełną wersję produkcji. Będzie to wydatek 114,99 złotych. Jest to niestety cena promocyjna, zapewne ograniczona czasowo.

Źródło

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...