MotoGNew750x300

Co planuje Motorola?

Większość producentów mobilnych urządzeń prezentuje na targach Mobile World Congress swoje nowości. Nie inaczej jest z amerykańska Motorolą, która postanowiła opowiedzieć o swoich planach.

MotoGNew750x300

Naturalnie na samym początku nie mogło obyć się bez elementu samouwielbienia i tak producent pochwalił się bardzo dobrą sprzedażą smartfonów Moto X oraz Moto G. Sam fakt sukcesu nie jest jakimś zaskoczeniem, gdyż wspomniane urządzenia wyróżniają się wprost idealnym stosunkiem ceny do jakości.

Bazując na pozytywnym odbiorze przez klientów, smartfona Moto X, Motorola planuje wprowadzenie do sprzedaży następcy tegoż udanego modelu. Według zapowiedzi premiera nowej słuchawki planowana jest na późne lato tego roku. To jednak nie jedyne pomysły amerykańskiego giganta. Kolejną świetną wiadomością okazuje się potwierdzenie przez firmę prac nad własnym inteligentnym zegarkiem.

Ostatnią ważną kwestią jest skupienie się przez firmę na europejskich rynkach. Na chwilę obecną mówimy o Wielkiej Brytanii i Niemczech, lecz Motorola nie wyklucza rozszerzenia sieci dystrybucji o kolejne kraje starego kontynentu.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...