comarch750x300

Comarch ERP e-Sklep 7.3. – nowa wersja dostępna od 5 lutego

Comarch ERP e-Sklep stale się rozwija. W 2013 roku wartość sprzedaży zwiększyła się o 24%, co jest zaskakującym wynikiem, pozwalającym patrzeć pewniej w przyszłość oprogramowania. Dnia 5 lutego pojawiła się nowa wersja 7.3 – sprawdźmy co nowego w Comarch ERP e-Sklep 7.3.

comarch750x300

Update możemy zaliczyć do tych większych, gdyż e-Sklep wzbogacił się o ponad 30 nowych funkcji i usprawnień. Naturalnie my skupimy się na najistotniejszych z punktu widzenia użytkownika:

– Mechanizm przekierowań z dotychczasowych adresów,

– możliwość ustawienia własnej strony błędu 404,

– usprawnienia ergonomii tworzenia bannerów reklamowych oraz automatyzacja przewijania slajdów przy większej ilości grafik,

– darmowy szablon graficzny (branża motoryzacyjna),

– eksport/import szaty graficznej w wersji mobilnej,

– usprawnienia wersji mobilnej m.in.: wyświetlanie produktów na stronie głównej w formie listy, nowy sposób wyświetlania przycisków funkcyjnych.

Posiadacze Comarch ERP iFaktury24, mogą dodatkowo nabyć pakiet e-Sklep już od 59 zł/miesięcznie.

Jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem lub posiadasz wątpliwości, to na wszystkie pytania odpowiedzą Ci nasi eksperci ds. oprogramowania Comarch Optima ERP, którzy dostępni są pod numerem telefonu: (22) 100-58-20, 667-961-171 (pn. – pt. od 8:00 do 16:00)  lub pod adresami e-mail:  mpykacz@vipmultimedia.pl.

Źródło

Dodaj komentarz

21 More posts in ERP/MSP category
Recommended for you
System ERP - korzyści z wdrożenia oprogramowania
System ERP – korzyści z wdrożenia oprogramowania.

Microsoft Dynamics Nav to jeden z najnowocześniejszych systemów ERP. Wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach na całym...