You are here
Crusader: No Remorse „Specjalnym Prezentem” od Electronic Arts pc 

Crusader: No Remorse „Specjalnym Prezentem” od Electronic Arts

Na platformie Origin pojawiła się nowa produkcja, w ramach akcji “Specjalny Prezent”. Tym razem powody do radości mają fani gier akcji z lat 90-tych.

Crusader: No Remorse”, to izometryczna gra akcji stworzona, przez twórców cyberpunkowego „System Shock’a”. Swoją premierę miała w roku 1995 co z miejsca rzuca się w oczy za sprawą strony wizualnej, która co by nie mówić trąci już myszką. Tytuł wykorzystuje silnik Ultima VII” zapewniający grafikę SVGA. Rozgrywkę uzupełnia materiał filmowy, który wprowadza gracza w fabułę i uniwersum produkcji, oraz umożliwia konwersację z innymi postaciami.

Akcja przedstawia się następująco… Wcielamy się w tytułowego Crusader’a (Krzyżowca) – elitarnego żołnierza World Economic Forum (Światowego Forum Ekonomicznego). Naszym zadaniem jest obalenie totalitarnych rządów, tej władającej całą planetą organizacji, co też czynimy wykonując szereg misji polegających na infiltracji, zamachach czy sabotażu.

http://www.youtube.com/watch?v=mOgp7B_C91M

Jak zwykle, w przypadku wszystkich akcji „Elektroników” z dopisaniem gry do swojej biblioteki należy się spieszyć, ponieważ promocja jest czasowo ograniczona. „Crusader: No Remorse” pobrać możecie tutaj.

Źródło: Origin

Related posts

Leave a Comment