Cyber-shot z 30-krotnym zoomem optycznym

Sony ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego modelu Cyber-shot HX50. Reklamowany jest jako, aparat, który wiernie utrwali kolorystykę i szczegóły na zdjęciachi filmach, nawet przy naprawdę dużym zbliżeniu.

Niedawno pisaliśmy o nowych telewizorach Sony Bravia, ale firma nie próżnuje i wprowadza na rynek następny świetny produkt. Jest nim aparat fotograficzny Cyber-shot HX50, który posiada 20,4 megapikselowy przetwornik obrazu i wbudowany stabilizator obrazu. Wszystkim użytkownikom, nawet tym o drżących rękach, ma to zagwarantować piękne i żywe fotografie oraz filmy Full HD. Nie byłoby to nic naprawdę wielkiego, gdyby nie to, że jest to najmniejszy i najlżejszy aparat na świecie, który wyposażono w 30-krotny zoom optyczny.
HX50V Imagecut All
Zastosowano w nim taką technologie jak Optical SteadyShot, która kompensuje skutki drgań aparatu, przeciwdziała pogorszeniu jakości obrazu i działa dwa razy wydajniej niż w modelu Cyber-shot HX200V2 — nawet przy maksymalnej ogniskowej. Pozwala także na nagrywanie filmów w Full HD, a jej zgodność z technologią TRILUMINOS Colour zagwarantuje natomiast bogate, naturalne kolory przy wyświetlaniu obrazu na telewizorze z panelem TRILUMINOS Display.  
HX50  MG 9956
Posiada także przetwornik obrazu CMOS Exmor R, który w połączeniu z procesorem obrazu BIONZ zapewnia wysoką rozdzielczość i jakość obrazu, a także znakomite działanie przy słabym oświetleniu. Udoskonalony system automatyki ostrości pozwala z łatwością uchwycić ulotne chwile. Przy maksymalnym zbliżeniu system działa dwa razy szybciej niż w modelu Cyber-shot™ HX200V4. A Wi-Fi pomaga  szybkim zaprezentowaniu zdjęć rodzinie i znajomym.
HX50V 50 Silver Front Flash PopUp
Jedna z największych zalet nowego aparatu Sony to akumulator.  Zastosowany w modelu Cyber-shot HX50 akumulator litowo-jonowy typu X jest mniejszy od wszystkich swoich poprzedników, a mimo to po naładowaniu wystarcza na 400 zdjęć.

Sprzedaż w Europie zaplanowana jest na maj bieżącego roku.

źródło: Sonycentre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...