Czarny Piątek w PS Store – dużo dobrego i w sensownych cenach

Istnieje taki dzień, który niektóre firmy lubią rozciągać na tygodnie. Chodzi oczywiście o święto wyprzedaży, czyli Black Friday. Nie inaczej jest w przypadku Sony, które Czarny Piątek w PS Store urządziło wcześniej. Jakby tego było mało, promocja na wybrane tytuły potrwa całkiem długo, więc nie trzeba się specjalnie śpieszyć.

Czarny Piątek w PS Store

Ogromne przeceny i kolejki do sklepowych kas to coś, czego raczej nie uświadczymy w Polsce. Przynajmniej jeżeli chodzi o Black Friday. Przeceny i owszem występują, ale rzadko kiedy są tak duże, jak ma to miejsce np. w Stanach Zjednoczonych. Niemniej zawsze udaje się znaleźć coś, co da się kupić w znacznie lepszej cenie, niż w normalnych warunkach. I tak samo jest w przypadku cyfrowego sklepu Sony, gdzie oprócz gier, będzie można także taniej wykupić subskrypcję na

Czarny Piątek w PS Store

Czarny Piątek w PS Store zaczął się dziś (16 listopada) o godzinie 11 rano, a potrwa aż do 27 listopada do godziny 00:59. Czyli mamy ponad tydzień na to, żeby zdecydować się, czy potrzebujemy nowej gry. Odpowiedź zdaje się być oczywista, bo nowa gra zawsze może się przydać. Szczególnie, że wśród przecenionych tytułów znajdziemy nie tylko tegoroczne hity, ale także trochę starszych produkcji. Innymi słowy jest w czym wybierać, a my przedstawimy wam kilka, naszym zdaniem, najciekawszych z nich.

Przede wszystkim warto zainteresować się tytułem Spider-Man. To jedna z najciekawszych gier akcji tego roku, a jeżeli chodzi o superbohaterów, to jeden z najlepszych tytułów w historii. Oczywiście ma swoje wady i to całkiem sporo, ale gwarantuje przede wszystkim doskonałą rozrywkę. Warto też zauważyć, że na normalnym poziomie trudności, gra nie sprawi kłopotów osobom, które nie są nałogowymi graczami. Innymi słowy, można ją polecić każdemu, kto ma ochotę na trochę rozrywki. Teraz Spider-Man kosztuje 169 złotych (przecena z 289), a cyfrowa wersja delux 209 (przecena z 329 złotych).

Czarny Piątek w PS Store przyniósł także inną grę, która pretenduje do miana najlepszej tego roku. Chodzi oczywiście o God of War, czyli produkcję od Santa Monica Studios. Ten tytuł był jedną wielką niewiadomą, bo względem poprzednich odsłon, zmieniono niemal wszystko. Począwszy od lokalizacji, a skończywszy na tym, jak pracuje kamera. Pojawił się także drugi bohater, czyli syn Kratosa, którego obecność mogła absolutnie nie pasować do stylu znanego z poprzednich części. Tymczasem okazało się, że gracze otrzymali jeden z lepszych tytułów na tą generację Sony PlayStation. Wprawdzie można God of War zarzucić powtarzalność rozgrywki czy mniejszą „epickość”, ale to dalej tytuł wyjątkowy. W PS Store można go kupić teraz za 124 złote w wersji deluxe (przecena z 289).

Dużo dobrego w PS Store

Pełną listę gier, które znalazły się w przecenie na Czarny Piątek w PS Store, znajdziecie pod tym adresem. Warto zwrócić jeszcze uwagę na chociażby ostatnią odsłonę serii Fifa. Ta z numerem 19 na końcu kosztuje teraz 164,73 złote (przecena z 289), więc jeżeli czekaliście z zakupem na dogodny moment, to ten właśnie nastąpił. Dużej przeceny doczekało się także Detroit: Become Human. Ten wyjątkowy tytuł, dający możliwość podejmowania nieraz trudnych wyborów moralnych, kosztuje obecnie 124 złote zamiast 289.

Całkiem przyzwoita cena została także ustalona za Assasins Creed Odyssey. Ostatnia z części gry kosztuje bowiem teraz 169 złotych, a nie 289. Oczywiście w podstawowej wersji, bo te delux czy gold są droższe, choć także obecnie przecenione. Czarny Piątek w PS Store to także możliwość zakupienia abonamentu PlayStation Plus w korzystniejszych cenach. Za 3-miesięczną subskrypcję zapłacimy teraz 85 złotych, a za roczną 192 złote. Ceny na abonamenty obowiązują do 27 listopada do godziny 11 rano.

Konsole oraz gry znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation / Informacja prasowa

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...