war thunder ground forces 1.43

Czołgi w wersji 1.43

War Thunder – zabójca World of Tanks, znowu po mistrzowsku wprowadził spore zmiany w rozgrywce. Właśnie zakończyłem testowanie nowego patcha 1.43…

war thunder ground forces 1.43

Po zaktualizowaniu gry, pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy, jest nowy hangar. Został on wizualnie poprawiony, wypolerowany i… zbudowany od nowa. Zmiana może kosmetyczna, lecz warta wspomnienia, gdyż czołgi i samoloty na nowym tle wyglądają jakoś lepiej.

Polska, piękna Polska, kraina mlekiem i miodem płynąca. Tak, nowa mapa, zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami, bardzo dobrze odwzorowuje klimat rodzimych równin. Pośród pól i drzew, z lekkiej mgły wyłania się małe miasteczko, znajdujące się w środku terenu zmagań, obok niego jezioro a na nim mała wyspa i zamek. To wszystko otoczone polami, których tak wiele w naszym kraju, niedającymi żadnej osłony, lecz umożliwiającymi oskrzydlenie miasta z obu stron. Po prostu piękna mapa.

killcam1

Kolejną zmianą jest nowy Kill Cam. Pokazuje on tor lotu pocisku, miejsce, w które uderzył oraz zniszczenia, jakie poczynił w naszym pojeździe. Pomysł wspaniały, może trochę ściągnięty od Sniper Elite, ale wykonany bardzo dobrze i wprowadzający fajny smaczek do gry.

Dobra, tyle o wizualnych zmianach. Przejdźmy do faktycznej rozgrywki. Autorzy zdecydowali się zrezygnować z możliwości wielokrotnych odrodzeń tymi samymi załogami, z wyjątkiem pojazdów rezerwowych. Dodano zupełnie nową możliwość dynamicznej przesiadki z czołgu na samolot, przy ograniczeniu czasowym, w nagrodę za zniszczonych przeciwników. Możliwość wzywania ostrzału artyleryjskiego, również przemyślano od nowa i w tym momencie otrzymujemy ją również za zdobyte kill-e. Ponadto standardowo dodano nowe pojazdy (głównie przeciwlotnicze) oraz wprowadzono zmiany w interfejsie.

eejigbch

Najnowszy patch dość jasno pokazuje, że studio Gaijin idzie w dobrym kierunku. Brakuje mi może trochę więcej nowych czołgów, czy może nowej nacji, ale na takie zmiany pewnie przyjdzie nam trochę jeszcze poczekać.

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...