Galaxy Fold

Czy Samsung Galaxy Fold kiedykolwiek trafi na rynek?

Najnowsze doniesienia dotyczące przyszłości Galaxy Fold trudno nazwać optymistycznymi. Wygląda na to, że premiera rynkowa pierwszego składanego Samsunga ponownie odwleka się w czasie. Klienci, którzy zapłacili za sprzęt w przedsprzedaży, muszą być wściekli.

Galaxy Fold
fot. Samsung

Zauważyliście, że od pewnego czasu o składanych smartfonach jest zwyczajnie cicho? Po szumnych zapowiedziach Samsunga oraz Huawei, a także nieoficjalnych informacjach o pracach innych producentów, przyszła pora na stagnację. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie może to oznaczać swoisty zwiastun rynkowej porażki segmentu foldable.

Galaxy Fold „kończy się” jeszcze przed prawdziwym startem

Galaxy Fold początkowo miał trafić do sklepów 24 kwietnia, jednak przez wady dostrzeżone przez recenzentów, Samsung zdecydował się odwlec premierę rynkową i skupić się na dopracowaniu produktu. Problem w tym, że mijają kolejne miesiące, a o debiucie urządzenia wiemy tyle, co nic.

Osoby, które zamówiły sprzęt w przedsprzedaży, mają powody do niepokoju. Niemałe pieniądze, które przyszło zapłacić za pierwszy w ofercie Samsunga składany smartfon, zostały bowiem zamrożone. Tak naprawdę nie ma pewności, kiedy urządzenie trafi do regularnej sprzedaży. Ba, powiem więcej — obawiam się, że projekt może najzwyczajniej w świecie wygasnąć. Niektóry sprzedawcy zaczynają wycofywać się z pomysłu dystrybucji Galaxy Fold, czego dobrym przykładem jest Best Bay. 

Jeden z przedstawicieli Samsunga zdradził, że konferencja związana z premierą rynkową składanego smartfona miała odbyć się jeszcze w lipcu, ale najnowsze doniesienia pozwalają sądzić, że temat jest już nieaktualny. Tak wynika z informacji The Korea Herald.

Jak myślicie, czy sprzęt trafi w końcu na półki sklepowe?

Źródło: The Korea Herald

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....