Zegareczek

Czy tak właśnie będzie wyglądać smartwatch od HTC?

Dzięki znanemu ze sprawdzalności użytkownikowi Twittera – @Evleaks już dziś możemy podziwiać prawdopodobny design inteligentnego zegarka od HTC. Czy kanciasta wizja Tajwańczyków spodoba się konsumentom?

Zegareczek

Jeśli dać wiarę nieoficjalnym renderom, które pojawiły się w sieci za sprawą @Evleaks – HTC zdecydowało się zastosować w swoim urządzeniu kwadratowe kształty. Podobnie zresztą zrobił to Samsung oraz LG. Google prezentując platformę Android Wear, dał firmom naprawdę dużą dozę swobody przy projektowaniu ekranu, zapewniając tym samym wsparcie dla wielu rozdzielczości, przekątnych czy nawet kształtu – od kwadratowych do okrągłych.

Desing produktu HTC, zaprezentowany na grafice sprawia świetne wrażenie – elegancja i klasa sama w sobie. Niestety, da się także zaobserwować pewną rzecz – otóż pojawiło się tutaj coś na kształt nakładki producenckiej “Sense”. Jak wiadomo gigant z Mountain View nie zezwolił na stosowanie modyfikacji interfejsu w Android Wear.

Czy to zmniejsza autentyczność grafiki? Skądże znowu… może to być najzwyczajniejsze w świecie zdjęcie poglądowe ekranu głównego, zaś my powinniśmy się skupić na wyglądzie zewnętrznym i pod tym kątem oceniać smartwatch.

Czy przypadł wam do gustu design inteligentnego urządzenia od HTC? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.


Źródło

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...