You are here
Dark Mode: Facebook w przeglądarce z nowym trybem interfejsu artykuły News 

Dark Mode: Facebook w przeglądarce z nowym trybem interfejsu

Można zrobić coś dobrze, można źle. W przypadku trybu Dark Mode dla przeglądarkowej wersji serwisu Facebook mamy do czynienia z tym drugim. Testowa wersja platformy nie zachęca wyglądem, ale pamiętajmy, że to dopiero początek.

Ciemny motyw na Facebook
Fot. AndroidPolice / Ciemny motyw na Facebook

Świat nowych technologii oszalał na punkcie Dark Mode. Systemu, aplikacje, a nawet platformy społecznościowe — niezależnie od tworu, każdy dostawca stara się wyposażyć swoją usługę czy produkt w ciemną wersję kolorystyczną. Nie inaczej jest z Facebookiem, który początkowo zaimplementował Dark Mode w aplikacji Messenger, a teraz zaczyna testować podobne narzędzie w przeglądarkowej wersji serwisu.

Facebook w ciemnych barwach

Nasi stali czytelnicy z pewnością kojarzą mój stosunek do Dark Mode, który jest obojętny. Ba, zdarzało mi się zwyczajnie negować rzeczone rozwiązanie. Niemniej, uważam, że dla wielu osób może okazać się one niezwykle atrakcyjne. Właśnie dlatego cieszy mnie każda nowa informacja dotycząca ciemnej wersji kolorystycznej interfejsu. Nie dotyczy to jednak Facebooka, w przypadku którego Dark Mode wygląda po prostu źle.

Spokojnie. To wyłącznie moja subiektywna opinia, która może kłócić się z wrażeniami wielu innych internautów. W mojej ocenie udostępniona testowej grupie funkcja nie wygląd zbyt atrakcyjnie. Możliwe, że do czasu finalnego jej udostępnienia projektanci wprowadzą do niej zmiany, które uczynią Tryb przyjemniejszym w odbiorze. Na to prawdę mówiąc, liczę.

Dajcie znać, w komentarzach czy korzystacie z Dark Mode w aplikacji Messenger?

Źródło: Android PoliceDotekomanie

Related posts

Leave a Comment