Dark Souls – świat widziany okiem bohatera

Marzyło Ci się zagranie w Dark Souls z widokiem z perspektywy pierwszej osoby? Już niedługo jest na to szansa, ponieważ w środowisku modderów ruszyły prace nad tym trybem widoku.

From Software już myśli o kolejnej części swojej gry w świecie fantasy, a fani uniwersum Dark Souls jeszcze nie zapomnieli o poprzedniczce. Co jakiś czas wychodzą kolejne mody usprawniające rozgrywkę , czy poprawiające grywalność produktu, a najnowszy namiesza z kolei w widoku w grze.

Na rezultaty pracy autorów moda będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ jak sami twórcy przyznają, ich dzieło wymaga dopracowania. 11 minutowy materiał od strony technicznej rzeczywiście nie prezentuje się na razie najlepiej. Lewitujący miecz i tarcza wywołuje raczej uśmiech, niż efekt zbierania „szczęki z podłogi”, ale po naprawieniu paru błędów gra ma szansę stać się bardziej wymagającym tytułem od wersji z oryginalnym trybem widoku. Prócz samego widoku FPP, autor wprowadził małe modyfikacje w wyglądzie HUD’a, który teraz bardziej przypomina ten z nadchodzącej kontynuacji.

Czy to dobrze, czy wręcz odwrotnie? To już zupełnie inny temat do dyskusji.
Zapraszam do zapoznania się z materiałem filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=JTBGXle2dYU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...