You are here
Darmowe aplikacje w Sklepie Play Aplikacje 

Darmowe aplikacje w Sklepie Play

Co to Sklep Play i do czego służy, wie każdy, kto korzysta z jego możliwości (oczywiście poza dzwonieniem i smsowaniem). Znajdziemy tam mnóstwo aplikacji lepszych, gorszych, płatnych i darmowych. Wiadomo, że nie chcemy płacić za dostęp do programów i szukamy ich darmowych odpowiedników. Google postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i to zmienić.

freeapp1

Z pewnością przyczynił się do tego Amazon, który ma swój własny sklep na Androdzie. Producent udostępnia w nim codziennie jedną darmową aplikację, dla osób posiadających smartfony Amazonu. Google będzie udostępniać co tydzień za darmo jedną płatną aplikację, nie tak dobrze jak u konkurencji, ale myślę, że zasięg promocji będzie większy.

Informacje o akcji promocyjnej zaczęły spływać od użytkowników, którym wyświetlił się odpowiedni komunikat. Niestety, nie każdy dowiedział się o prezencie w ten sposób, a szkoda. Na szczęście każdy użytkownik Sklepu Play może obrać darmową aplikację po odszukaniu jej w markecie.

googleplay2

Pierwszą udostępnioną w tym tygodniu jest Daniel Tiger Grr-ific Feelings. Mało przydatny pogram przeznaczony dla dzieci, zawierający kilka minigier. Kosztuje 10,66 zł, a teraz możemy go pobrać za darmo. W przyszłości Google będzie informowało wszystkich korzystających ze Sklepu Play o promocji, udostępniane bezpłatnie tytułu będą coraz ciekawsze.

Google dopiero wdraża nowy pomysł, stąd te niedociągnięcia i fakt, że nie każdy wie o promocji. Z pewnością pomysł godny uwagi i przede wszystkim śledzenia. Póki developer nie poinformuje nas o nowym programie, musimy sami śledzić informację, co możemy ścignąć za darmo. Myślę, że cotygodniowe pogrzebanie w sieci jest warte darmowej aplikacji.

źródło: androidpolice

____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą smartfonów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment