Devil’s Third jednak nie na wyłączność Nintendo Wii U?

Kolejne doniesienia na temat produkcji Tomonobu Itagaki’ego być może okażą się szczęśliwe dla użytkowników komputerów osobistych. „Devil’s Third” planowany był jako exclusive na konsolę stacjonarną „Nintendo” – „Wii U”. Teraz dowiedzieliśmy się, że tytuł okrojony z trybu dla pojedynczego gracza zmierza również na „blaszaki”.

Najnowszy projekt Tomonobu Itagaki’ego przeszedł wiele. Przede wszystkim miał się pojawić na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz tabletach, by ostatecznie zaliczyć debiut rynkowy wyłącznie na konsoli „Wii U”. Teraz okazuje się, że tytuł pojawić ma się także na „PC-tach”.

Tytuł roboczy tej wersji to „Devil’s Third Online” i jak możemy wywnioskować z nazwy, gra pozbawiona zostanie rozgrywki dla pojedynczego gracza. Sądząc po opiniach dziennikarzy, którzy mieli styczność z wersją przeznaczoną na rynek konsolowy, użytkownicy komputerów osobistych za wiele nie tracą. Przedłużające się prace nad grą zadziałały na jej niekorzyść. Grafika oraz mechanika rozgrywki porównywana jest do tytułów z PS2, czego nie można uznać za plus w przypadku produkcji, która wychodzi w roku 2015.

Data japońskiej premiery „Devil’s Third” na „Wii U” ustalona została na 4 sierpnia. Poza terenem Japonii gra wydana zostanie w czwartym kwartale tego roku. „Devil’s Third Online” do sprzedaży trafi krótko po premierze edycji na „Wii U”.

Odpowiedź na pytanie, czy najnowsza produkcja twórcy takich przebojów, jak: „Ninja Gaiden” oraz „Dead or Alive” zdoła podbić serca graczy, poznamy niedługo, bo już za około dwa tygodnie.

http://www.youtube.com/watch?v=HzB6Gg7Dpgk

Zapraszam również pod ten adres, gdzie znajdziecie zapowiedź gry przygotowaną przez naszego redakcyjnego kolegę – Mikołaja.

Źródło: vg247.com

__________________________________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...