MotoZ750x300

Dla fanów linii Moto czerwiec będzie gorącym miesiącem

Okazuje się bowiem, że właśnie na ten (czerwiec) miesiąc wyznaczono premierę nowej linii urządzeń Lenovo, które to jest obecnym właścicielem marki Moto.

MotoZ750x300

 

Moto Z Style i Moto Z Play – właśnie tak będą nazywać się nowi przedstawiciele smartfonów Lenovo. Czy aby na pewno mówimy o „nowej” serii? Niekoniecznie, gdyż w mojej ocenie jest to jednie sprytny zabieg marketingowy mający za zadanie wprowadzić świeżość nazewnictwa do portfolio urządzeń. Jak informowaliśmy wcześniej seria Z zastąpi wysłużoną już edycję X, kontynuując jej ideę.

Co to oznacza dla konsumentów? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, gdyż nie miała jeszcze miejsca oficjalna premiera wspomnianych wcześniej urządzeń. Nie mniej jednak o samych smartfonach wiadomo już kilka rzeczy. Po pierwsze, niemal pewne jest to, że zobaczymy w nich czytniki linii papilarnych, których jak wszyscy wiemy zabrakło w serii X. Element ten jest coraz częściej stosowany, nawet w przypadku konstrukcji budżetowych, a co za tym idzie, brak jego obecności w mocnej średniej półce jest niewskazane. Drugim pewniakiem jest fakt, iż będą to smartfony modułowe. Oczywiście nie mówimy tutaj o składanej z klocków konstrukcji w stylu Project Ara, a raczej o inspiracji LG G5. Choć kto wie – może Lenovo zamierza zaskoczyć wszystkich i pokazać coś więcej? Tego dowiemy się niebawem…

Przez „niebawem” możecie rozumieć 9 czerwca, gdyż właśnie wtedy odbędzie się oficjalna premiera urządzeń Moto Z Play i Moto Z Style. Czy wiemy coś na temat designu telefonów? Niewiele, właściwie jedynym punktem zaczepienia są tutaj przecieki oraz grafika z zaproszenia. Nie mniej jednak, nawet z tych szczątkowych danych możemy wywnioskować, że sprzęty te mogą wyglądem aspirować do miana produktów premium. Podejrzewam, że na aspiracjach się skończy, ale kto wie.

Osobiście nastawiam się jednak, na to, że producent przyłoży się do aspektów fotograficznych urządzenia oraz stworzy niebanalną i co istotne – wytrzymałą konstrukcję, której cena nie zwali z nóg typowego Kowalskiego.

Źródła: TheVerge, AndroidNow, AndroidPolice.

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...