Doctor Strange – pierwszy oficjalny zwiastun już jest

Niemal każdy kolejny dzień przynosi nam nową informację dotyczącą produkcji ze stajni Marvel Cinema Universe. Tym razem podczas programu Jimmy Kimmel Live pokazano pierwszy trailer filmu Doctor Strange.

W głównego bohatera filmu, doktora Stephena Strange’a wcielił się brytyjski aktor Benedict Cumberbatch. Chociaż szczegóły fabuły są jeszcze nieznane, to można spodziewać się, że film odniesie spory sukces.

Zanim jednak przejdziemy do opisu zwiastuna, warto pokrótce przedstawić samą postać bohatera, ponieważ dla młodszych fanów komiksowego uniwersum może być ona mało znana. Strange swój debiut na kartach historii w dymkach zaliczył w 1963 roku. Był genialnym neurochirurgiem o światowej sławie, który w wyniku wypadku stracił częściowo władzę w rękach, co uniemożliwiło mu wykonywanie zawodu. Imał się różnych rzeczy, by powrócić do pracy i w ten sposób trafił do Przedwiecznego, dzięki któremu poznał mistyczną sztukę magii. Od tego momentu stał się Najwyższym Czarnoksiężnikiem walczącym z nadprzyrodzonymi zagrożeniami, który gościnnie pojawiał się na kartach komiksów o przygodach innych superbohaterów oraz w filmach animowanych – jeśli chodzi o animacje, polskiemu widzowi Stephen Strange znany jest z emitowanego w latach 90. Serialu animowanego Spider-Man: The Animated Series.

http://www.youtube.com/watch?v=WxwSmlQlt9o

Obok Benedicta Cumberbatcha na ekranie znajdą się Tilda Swinton, Chiwetel Eijofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Scott Adkins, Michael Stuhlbarg i Amy Landecker. Film wyreżyseruje Scott Derrickson, zaś za scenariuszem stoi Jon Spaihts i C. Robert Cargil. Premiera filmu będzie miała miejsce 4 listopada 2016 roku. 

 

____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...