Rejestrator DOD LS370W Slide

DOD LS370W – uchroń swój samochód przed wandalami

Podczas wielkiego święta motoryzacyjnego – imprezy „Gran Turismo 2016” – swoje wejście na polski rynek oficjalnie ogłosi „DOD”, producent ekskluzywnych kamerek samochodowych. W ofercie produktowej tajwańskiej firmy znajdziemy nowy model „LS370W”, który oferuje kilka interesujących funkcjonalności.

Rejestrator DOD LS370W Slide

Sezon wakacyjny w pełni, dlatego coraz więcej osób planuje wyjazdy urlopowe. Pozostawienie samochodu na niestrzeżonym parkingu może niestety nieść za sobą pewne niebezpieczeństwo w takiej postaci jak: rysy na lakierze, wgniecenia karoserii czy inne równie nieprzyjemne rodzaje uszkodzeń. Istnieje jednak prosty sposób na to, aby ustrzec się takiego stanu rzeczy, inwestując w odpowiedni sprzęt. Jedną z propozycji może się okazać kamerka tajwańskiej firmy „DOD”.

Model „LS370W” wyposażony został w 2,7-calowy wyświetlacz TFT LCD, rejestrujący materiał w trybie 16:9. Wiele takich zdarzeń ma miejsce w nocy, dlatego producent wyekwipował urządzenie w jasny obiektyw f/1.6, aby obraz był doskonale widoczny nawet przy bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Za dobrą jakość archiwizowanych zdjęć, oraz filmów odpowiada system optyki złożony z siedmiu soczewek oraz możliwość ustawienia ISO na poziomie 12 800. Dodatkowo rejestrator wspierany jest przez technologię „WDR”, stworzoną właśnie po to, aby zadbać o poprawę jakości nocnych nagrań. Oczywiście sama jakość to nie wszystko. Równie ważny jest zasięg kamery, aby wychwycić nie tylko to, co dzieje się tuż przed nią – stąd kąt widzenia w „LS370W” wynosi 150o.

Rejestrator DOD LS370W Screen

Mimo że rejestrator obsługuje karty pamięci microSDHC, które są w stanie pomieścić do 32 GB danych, także i w nich prędzej czy później zabraknie miejsca. Zamiast zmuszać do ciągłego sprawdzania stanu zapełnienia karty, kamera w takim przypadku po prostu nadpisze wcześniejsze nagrania. W sytuacji, gdy użytkownik zechce zachować interesujący go fragment, może w każdej chwili zabezpieczyć nagranie przed jego usunięciem. Z ryzykiem nadpisania ważnego dla nas filmu możemy się również zetknąć w trakcie kraksy. Dzięki specjalnemu sensorowi w momencie zderzenia „LS370W” przestaje nagrywać, a niewinny kierowca ma szansę wybronić się przed niesłusznym oskarżeniem, przedstawiając sądowi dowód w postaci nagrania.

Dość istotną rolę przy dużej ilości nagranego materiału odgrywa możliwość łatwego zarządzania filmami. W produkcie „DOD” do każdego wideo możliwe jest przypisania swojego imienia lub numeru rejestracyjnego auta, by łatwiej odszukać konkretny materiał, jak również hasło mające chronić zawartość karty przed niepowołanymi osobami.

Rejestrator DOD LS370W Screen 2

W walce przed wandalami powinien pomóc tryb parkowania, dzięki któremu rejestrator „LS370W” włączy się i zacznie nagrywać otoczenie, gdy tylko urządzenie wykryje jakiś ruch. W ten sposób zyskamy większe szanse na to, że uda nam się przyłapać wandala na gorącym uczynku. Podczas gdy tryb parkowania jest wyłączony, kamerka uruchomi się automatycznie przy odpaleniu silnika, by natychmiast rozpocząć nagrywanie i przy okazji wyszukać również sygnał GPS. „LS370W” przerwie filmowanie w momencie, gdy kierowca zatrzyma samochód, zapisując zarejestrowany materiał.

Cechy produktu:

  • Sensor: SONY Exmor CMOS;

  • Dostępne rozdzielczości: 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps, 1280X720@60fps, 848×480@30fps, 640×480@30fps;

  • Format nagranych filmów: MOV;

  • Audio: wbudowany mikrofon i głośnik;

  • Bateria: 3.7 V 200 mAh Li-Ion;

  • Wymiary: 122,6×51,5×34,3 mm.

http://www.youtube.com/watch?v=l_yw2j261ZM

Sugerowana cena detaliczna modelu „LS370W” ustalona została na kwotę 899 złotych. Więcej szczegółów na temat opisywanego w tekście rejestratora firmy „DOD” znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: DOD

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...