Doskonałe wieści dla fanów serii Battlefield

Electronic Arts przygotowało mnóstwo atrakcji dla wielbicieli serii gier marki Battlefield, a wszystko, to dzięki platformie dla graczy – Origin. Czym możemy cieszyć się w tym tygodniu?

Najgłośniejszą promocją, o której pisaliśmy we wcześniejszych newsach, jest tzw. „okres testowy”, czyli możliwość rejestracji, pobrania i cieszenia się tytułem przez cały tydzień, począwszy od pierwszego dnia jej uruchomienia. Wystarczy tylko odwiedzić domenę www.origin.com i kliknąć przycisk „Kup teraz”. Wówczas nastąpi automatyczne pobranie i zainstalowanie czwartej odsłony wojennej strzelanki – będzie ona znajdowała się w naszej bibliotece przez okres tygodnia całkowicie za darmo. Czas na skorzystanie z promocji mija 14 sierpnia.

http://www.youtube.com/watch?v=nAXUQu7QGn4

Trzeba jednak wiedzieć, że nie jest to jedyna oferta, jaką udostępnia EA dla fanów Battlefielda. Za pośrednictwem platformy mamy bowiem możliwość zamówienia zarówno Battlefielda 4, jak i wszystkich dodatków z pięćdziesięcioprocentową zniżką. Cena gry od studia DICE nie należy do najniższych, dlatego każdego gracza ucieszy wiadomość o tak dużej oszczędności.

Żródło: Origin.com

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...