You are here
Douszna fiksacja News 

Douszna fiksacja

Bieganie stało się w Polsce sportem narodowym. Codziennie, niezależnie od pogody, tysiące biegaczy zakłada swoje stroje i wyrusza w trasy. Spotify dopasowało dla nich nawet muzykę pod indywidualne tempo biegu. Pytanie tylko, jakie wybrać słuchawki, żeby nie przeszkadzały i były jednocześnie odporne?

 
bb 750x300 1
Odpowiedzią wydają się być BackBeat FIT od Plantronics. Bezprzewodowe słuchawki zaprojektowano specjalnie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę w użytkowaniu. Stworzone z elastycznych materiałów BB FIT dopasowują się do kształtu głowy osoby ćwiczącej, a przy tym są na tyle giętkie, że praktycznie się ich nie czuje na sobie. Są przy tym również stabilne i nie trzeba się obawiać ich zgubienia podczas intensywnego biegu.
Wielką zaletą słuchawek jest jednak coś innego. Jak przystało na sprzęt skierowany do sportowców (wprawdzie amatorów, ale oni również mają swoje wymagania), słuchawki przystosowano specjalnie na okoliczność ćwiczeń. Pokryto je specjalną powłoką, którą wykorzystuje do swoich celów m.in. wojsko. P2i to materiał odporny na wodę oraz pot, dzięki temu korzystanie z BB FIT będzie możliwe niemal w każdych warunkach atmosferycznych.
 
bb 750x300 2
Plantronics zadbał także o coś innego, a mianowicie o bezpieczeństwo swoich klientów. Wprawdzie podczas korzystania z słuchawek trudno nabawić się kontuzji, to już dość łatwo o to, by potrącił nas samochód. Szczególnie, gdy zdecydujemy się na trening późnym wieczorem. BB FIT wyposażono w odblaski, które sprawią, że widoczni będziemy już z daleka. To dobry ruch, a dodatkowo wkładkę dokanałową zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać możliwości drzemiące w urządzeniu, ale jednocześnie nie izolować się od otoczenia.
BB FIT bez problemu sparujemy ze smartfonem, a dzięki technologii Bluetooth problem z poplątanymi kablami się rozwiązuje. Muzykę można odtwarzać przez 14 godzin bez konieczności ładowania sprzętu, a wbudowany mikrofon pozwoli na prowadzenie rozmów telefonicznych przez 6 godzin. Ciekawy jest również tryb hibernacji, w który słuchawki przełączają się automatycznie, gdy oddalimy się od sparowanego smartfona. Wszystkie potrzebne do obsługi BB FIT przyciski umieszczono na obudowie, więc obsługa wydaje się całkiem prosta. Reasumując, Plantronics pokazał klasę. Ponownie.
Źródło: Plantronics
Fot: jw.
_________________
Szeroki wybór słuchawek znajdziecie pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment