Dragon Age: Początek październikowym „Specjalnym Prezentem”

„Electronicy”, tym razem się postarali i w ramach projektu „Specjalny Prezent” udostępnili jedną z ciekawszych produkcji cRPG zupełnie za darmo

Akcja „Specjalny Prezent” polega na tym, iż co jakiś czas (najczęściej jedna gra na miesiąc, ale zdarzają się dwie produkcje jednocześnie) na platformie Origin pojawiają się darmowe tytuły, które zupełnie „za free” możemy przypisać do swojego konta. Wśród wcześniejszych bezpłatnych wersji mogliśmy znaleźć m.in.: pierwszą odsłonę „Dead Space”, czy „Battlefield 3″. Tym razem do zgarnięcia mamy „Dragon Age: Origins”.

Duchowy spadkobierca serii „Baldur’s Gate” – jak studio BioWare określiło swój tytuł – okazał się niezwykle udanym produktem, co zostało docenione przez fanów gatunku. Zupełnie inaczej, rzecz miała się z częścią drugą, którą z wielu przyczyn oceniono mniej pozytywnie. Już niedługo bo, 20 listopada na polskim rynku zadebiutuje „Dragon Age: Inkwizycja”, trzecia odsłona cyklu dziejącego się w uniwersum Thedas.

http://www.youtube.com/watch?v=tvSQr1Hjsus

Darmowy egzemplarz pobrać można do 14 października tego roku. Wystarczy zajrzeć pod ten adres. Warto także przypomnieć, iż do 28 października otrzymamy w prezencie „Bejeweled 3″.

Źródło: Origin

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...