Drukarki i mistrzowie formuły 1

Gratka dla polskich fanów najszybszych wyścigowych bolidów na świecie – znany producent drukarek, marka Epson otworzyła dziś ciekawy i ładnie się prezentujący serwis, poświęcony jej współpracy z mistrzami formuły 1 w 2014 r. – zespołem Mercedes AMG Patronas.

Kto nie lubi sportowych emocji? Rozżarzony asfalt na torze, przemykające raz po raz superszybkie, ultranowoczesne bolidy, wizyty u mechanika niezajmujące połowy dnia, ale kilkanaście sekund, kipiące od seksu kobiety wręczające nagrody tryumfatorom, ogromny prestiż i naprawdę duże, duże pieniądze. Tym właśnie w skrócie jest formuła 1 i kto choć raz na żywo widział śmigające przed jego twarzą z rykiem i zawrotną prędkością bolidy jej mistrzów, ten nie jest w stanie zaprzeczyć podniesionej ostro dawce adrenaliny, jaką taki widok powoduje. W Polsce ten sport wciąż nie jest aż tak popularn, jak chociażby na Zachodzie, ale i tak ma sporo oddanych fanów w uroczym kraju ciągnącym się między Odrą a Bugiem.

Z tego też powodu cieszy powstanie takich witryn jak ta, którą zaserwował nam właśnie Epson, który – co zupełnie zrozumiałe – oprócz szczegółowego podkreślania wszystkich ważnych aspektów swojej współpracy ze stajnią, która w zeszłym roku została mistrzem świata (i zasłużenie!) pozwala nam zapoznać się m. in. z wynikami i terminami nadchodzących wyścigów, a także – co szczególnie fajne – przeczytać o różnych ciekawostkach z życia całej drużyny ekipy Mercedes. Co prawda polskojęzyczna wersja strony nie jest chyba jeszcze w pełni skończona, zawiera dużo przekierowań do angielskich materiałów (m. in. do świetnego wywiadu z Lewisem Hamiltonem), niemniej pewnie jest to tylko kwestią czasu i tego jak ciepło zostanie odebrana przez fanów formuły 1, a będzie pewnie pojawiać się na niej coraz więcej ciekawych i wartych uwagi newsów, anegdot i im podobnych. Ze swej strony serdeczniej polecam zajrzeć (najłatwiej klikając w ten odnośnik).

W naszym sklepie mamy duży wybór produktów firmy Epson (znajdziecie je pod tym adresem).

Źródło: Epson.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...