Dwurdzeniowy smartfon z Android 4.2.2 za 299zł?

Bądźmy szczerzy, średniej klasy smartfon to nie mały wydatek, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na znanego producenta. Jeśli jednak marka nie jest dla nas istotna, możemy rozejrzeć się za alternatywą. GoClever przygotował dla nas ciekawą propozycję.

Goclever750x300

Quantum 4 będzie nas kosztował jedyne 299zł, pod warunkiem, że zamówimy urządzenie w przedsprzedaży. Niestety, ilość urządzeń jest ograniczona do 1000, więc należy się spieszyć. Dla spóźnialskich koszt zakupu będzie wynosił o 100zł więcej, co mimo wszystko dalej jest atrakcyjną ofertą. Za tak niewielkie pieniądze nie powinniśmy wymagać od urządzenia wiele. Jednak Quantum 4 oferuje całkiem przyzwoitą konfigurację.

GOCLEVER quantum-4-black-650x698

4-calowy ekran wykonany w technologii IPS pracujący w rozdzielczości 480 x 800 może nie zachwyca na tle flagowych smartfonów, lecz pozwala na przyjemne użytkowanie. Na wydajność urządzenia również nie powinniśmy narzekać, gdyż w opisywanym modelu został zastosowany dwurdzeniowy Cortex-A7 taktowany 1.2 GHz i wspierany grafiką Mali 400 MP2.

Niestety, miłośnicy fotograficznych telefonów mogą czuć się zawiedzeni. Producent zdecydował się na niskiej jakości 2MP aparat.

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – biały i czarny, lecz jeśli pragniemy głębszej personalizacji, możemy dokupić specjalne nakładki na „plecki” smartfona.

Jeśli Quantum przypadł wam do gustu i rozważacie jego zakup… pospieszcie się. Ilość urządzeń w przedsprzedaży jest ograniczona.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...