You are here
Dzień Dziecka — kilka pomysłów na technologiczny prezent poradniki 

Dzień Dziecka — kilka pomysłów na technologiczny prezent

Dzień Dziecka za pasem. To już ostatni moment na kupno prezentu małemu fanowi elektroniki użytkowej. Nie masz pomysłu? Nie martw się, przygotowaliśmy dla ciebie kilka interesujących propozycji.

Dzień dziecka

Nie każdy może pozwolić sobie na prezenty za kilka tysięcy złotych, dlatego też warto zastanowić się nad prezentem w cenie od kilkunastu do kilkuset złotych. Dzień Dziecka jest bez wątpienia jednym z ważniejszych dni w roku, przynajmniej w mniemaniu najmłodszych członków rodziny. Planując zakupy, nie trzeba jednak rozbijać banku. Wystarczy skorzystać z naszych propozycji.

Prezent na dzień dziecka

Każdy, ale to absolutnie każdy młodzieniec podziwia przynajmniej jednego superbohatera, który walczy ze złem i stanowi autorytet. Niektórzy chłopcy (dziewczynki również) podziwiają całe grupy bohaterów. Idealnym przykładem będą postacie z filmu Avengers. Jeśli pociecha, którą zamierzasz obdarować, należy do fanów tejże produkcji, z pewnością ucieszy się z Plecaczka Avengers United, który jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego.

Kolejną naszą propozycją jest bezprzewodowy głośnik JBL GO, za który trzeba zapłacić nieco ponad 100 złotych. Kompaktowa gumowana obudowa, przyjemne brzmienie oraz idealna współpraca ze smartfonem dziecka mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. To idealny moment na zakup, gdyż producent wprowadza właśnie do sprzedaży kolejną generację sprzętu, która, co oczywiste, jest odpowiednio droższa.

Jeśli macie w domu “małego gracza”, przydatnym dla niego dodatkiem może okazać się alfanumeryczna klawiatura ASUS, dzięki której uda się poprawić wyniki w ulubionych grach.

Na koniec zostawiłem propozycję nieco ryzykowną, którą jest dron OVERMAX DRON X-BEE 8.0. Jest to prezent na Dzień Dziecka, który powinien być przeznaczony dla nieco starszych dzieci. Zabawa z dronem powinna odbywać się przy ścisłej kontroli dorosłego. Niemniej, jest to sprzęt, który może dostarczyć mnóstwa frajdy.

Jeśli nie zdecydowaliście się na żaden produkt z powyższej listy, sprawdźcie pełną ofertę naszego e-sklepu.

Grafika: Vipelektrogadzet.pl

Related posts

Leave a Comment