You are here
Epic Games rozdaje gry – dwa świetne tytuły za darmo Gry pc 

Epic Games rozdaje gry – dwa świetne tytuły za darmo

Ciekawą drogę promocji wybrała platforma należąca do Epic, bo co jakiś czas oferuje swoim użytkownikom zupełnie darmowe produkcje. Teraz jest podobnie, choć należy się odrobinę pośpieszyć, bo promocja obowiązuje jedynie przez kilka dni. Epic Games rozdaje gry i tym razem postawił na dwa bardzo ciekawe tytuły, które warto mieć w swojej bibliotece.

Epic Games rozdaje gry
Fot. Epic Games / The Bearded Ladies

To nie pierwszy przypadek w historii, kiedy niektóre tytuły oferowane są zupełnie za darmo na konkretnej platformie. Takie rzeczy powoli stają się standardem, co akurat powinno cieszyć wszystkich graczy. Minusem takiej sytuacji jest jednak to, że trzeba posiadać sporą liczbę kont w różnych usługach, by móc skorzystać ze wszystkiego, co te platformy oferują. I tak samo tutaj, bo warunkiem do pobrania gry za darmo, będzie posiadanie aktywnego konta na platformie Epic Games.

Epic Games rozdaje gry

Teraz Epic Games rozdaje gry, które mogą przypaść do gustu praktycznie każdemu wielbicielowi komputerowej rozrywki. Dlaczego? Głównie dlatego, że są one dość uniwersalne, a przynajmniej jednak z nich. Na pierwszy ogień niech pójdzie post apokaliptyczny Hyper Light Drifter, który stworzony został w grafice przypominającej wesołą końcówkę lat osiemdziesiątych lub początek dziewięćdziesiątych. To RPG wymieszany z grą akcji, który przenosi gracza do dziwnego świata, bo będącego mieszanką fantasy oraz science-fiction. Trudno to inaczej określić, kiedy w jednej chwili możemy natknąć się na smoki, a za chwilę stanąć oko w oko z robotem o morderczych zapędach.

Hyper Light Drifter oferuje bardzo dynamiczny system walki, gdzie gracz będzie miał do wyboru spory arsenał taktycznych posunięć, a jednocześnie nie znudzi się podczas samej potyczki. Jeżeli chodzi o samą broń, to zaczynamy z czymś, co wygląda jak miecz świetlny, ale po jakimś czasie będziemy mogli korzystać z np. karabinów. Sama kampania potrafi bardzo mocno wciągnąć, więc lepiej zostawić sobie parę godzin na to, by móc grać w spokoju i żeby nikt nam nie przeszkadzał. Warto też dodać, że tytuł nie ma zbyt wysokich wymagań sprzętowych, bo żeby w niego zagrać potrzeba: procesora o taktowaniu minimum 1.2 GHz, 4 GB RAM oraz karty graficznej z minimum 512 MB. System operacyjny Windows 7 lub wyższy oraz 2 GB przestrzeni dyskowej. No żal nie skorzystać.

Mutant Year Zero: Road to Eden

Wyżej opisana produkcja to nie jedyna, którą można pobrać teraz za darmo. Epic Games rozdaje gry także nowsze, bo Mutant Year Zero: Road to Eden pochodzi z końcówki zeszłego roku, więc można powiedzieć, że to prawie nowość. Z całą pewnością jest to bardzo interesująca pozycja, a głównie przez postaci, którymi przyjdzie nam starować. Otóż na Ziemi doszło do kataklizmu, a w jego wyniku pojawiły się liczne mutacje. Jeżeli powiemy wam, że macie sterować wielką kaczką, to z pewnością możecie poczuć się dziwnie, ale sama produkcja jest naprawdę godna uwagi. Tak brzmi jej oficjalny opis:

„ODKRYJ ZIEMIĘ, NA KTÓREJ LUDZKOŚĆ WYGINĘŁA. Przemierzaj pozbawiony ludzi świat, w którym miasta są opuszczone, drogi niszczeją a wsie zarastają chwastami. W razie potrzeby wróć do Arki — skąpanej światłem neonów oazy łajdaków i szubrawców, aby uzupełnić zapasy i zaplanować kolejną wyprawę. KONTROLUJ GRUPĘ MUTANTÓW. Kaczor z wrednym charakterem, czy dzik z napadami wściekłości to bohaterowie, jakich nie spotyka się na co dzień. Poznaj takie postacie, jak Dux, Bormin, Selma i wiele innych. Każda z nich ma niepowtarzalną osobowość i wypaczony ogląd rzeczywistości — zarówno własnego położenia, jak i sytuacji na świecie.”

Epic Games rozdaje gry za darmo, ale już wspomnieliśmy, lepiej się pośpieszyć. Obie produkcje można ściągnąć za darmo do 22 sierpnia tego roku.

Nowe gry oraz PC-ty i konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Epic Games / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment