You are here
Europejskie zeznania Zuckerberga będą transmitowane w internecie artykuły News 

Europejskie zeznania Zuckerberga będą transmitowane w internecie

Pamiętacie zeznania Zuckerberga w związku z wyciekiem danych i firmą Cambridge Analytica? Dzięki transmisji online wszyscy chętni mogli śledzić wydarzenie i wyciągać wnioski z wypowiedzi CEO Facebook. Okazuje się, że w przypadku jutrzejszej rozmowy z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz szefami europejskich frakcji politycznych również możemy liczyć na transmisję w czasie rzeczywistym.

Smród, jaki ciągnie się za Facebookiem po aferze z Cambride Analytica, zdaje się nie tracić na intensywności. CEO społecznościówki musi zmagać się z coraz nowszymi zarzutami, atakami oraz podejrzeniami. Jako że wyciek, o którym od wielu tygodni rozpisują się media, dotyczy również Europejczyków, kwestią czasu były zeznania Zuckerberga przed Europarlamentarzystami…

https://twitter.com/EP_President/status/998473764772950016

Zeznania Zuckerberga online

Już jutro o godzinie 18:15 rozpocznie się rozmowa Marka Zuckerberga z Antonio Tajanim oraz członkami europarlamentu. Tematyka spotkania jest oczywista i będzie dotyczyć wycieku danych europejskich użytkowników niebieskiego serwisu społecznościowego. Całość ma potrwać równe 75 minut, ale przypuszczam, że czas te może zostać przedłużony. Oczywiście pod warunkiem, ze zeznania Zuckerberga będą stanowić, choć częściową odpowiedź na pytania trapiące Antonio Tajani’ego.

Początkowo rozmowa z Zuckerbergiem miała odbyć się w dyskrecji, zaś publicznej odpowiedzi na pytania udzieliłby przedstawiciel Facebooka. Nie spodobało się to jednak mediom oraz politykom, w wyniki czego podjęto decyzję o tym, że rozmowa będzie transmitowana online.

Jeśli nie znajdziecie czasu na śledzenie wydarzenia, odwiedźcie nasz serwis, na którego łamach opiszemy zeznania Zuckerberga.

Źródło: Twitter (Antonio Tajani)

Foto: Guardian News (YT)

Related posts

Leave a Comment