Fabularny zwiastun Spider-Man

Fabularny zwiastun Spider-Man zdradza nowego przeciwnika

Niecałe dwa miesiące zostały do premiery nowej gry ze stajni Insomniac Games, a nowy fabularny zwiastun Spider-Man wprowadza kolejnego antagonistę. To nie wszystko, co przygotowało przed premierą Sony, bo do sprzedaży ma trafić także konsola w limitowanej edycji, choć to akurat niespecjalny powód do radości.

Fabularny zwiastun Spider-Man

Jesień zapowiada się wyjątkowo interesująco, jeżeli chodzi o branże gier. Warto chociażby wspomnieć o kolejnej odsłonie Red Dead Redemption, która ma zawitać w październiku. Zanim jednak to nastąpi, będziemy mieli cały miesiąc na ogranie nowych przygód Człowieka Pająka. Te pojawią się w sklepach już 7 września, a teraz studio tylko podkręca atmosferę oczekiwania. Wygląda na to, że w grze czeka nas bardzo, bardzo dużo potyczek.

Fabularny zwiastun Spider-Man

Trwa właśnie jedna z największych imprez związanych z branża komiksową na świecie, czyli Comic-Con w San Diego. Możemy więc liczyć na wysyp nowych zwiastunów oraz informacji o nadchodzących produkcjach, a jedną z nich jest właśnie gra od Insomniac Games. Warto przypomnieć, że podczas targów E3 tytuł zgarną same pozytywne opinie, a osoby przebywające wtedy w Los Angeles mogły spokojnie zagrać w wersję demo. Nam przyjdzie jeszcze na to poczekać, ale zaprezentowany właśnie fabularny zwiastun Spider-Man to samo dobro.

Wiadomo, że w grach tego typu, fabuła schodzi zazwyczaj na dalszy plan. Oczywiście, jeżeli jest ona dobrze rozpisana, tym lepiej dla graczy, ale nie spodziewalibyśmy się tutaj cudów. Uciechę zapewne będą mieli fani komisów, bo Insomniac Games już w opublikowanych zapowiedziach zdradza sporo szczegółów. Zobaczymy naprawdę dużą liczbę bohaterów z którymi protagonista będzie musiał się zmierzyć. Tutaj rodzi się pewna obawa o to, czy część z nich nie zostanie zmarginalizowana i pojawi się jedyni na kilka chwili. Wiadome jest to, że gry także mają swoje ograniczenia i nie da się pokazać w nich wszystkiego, co chcieliby zobaczyć fani. Co wiemy o fabule?

Spider-Man i jego wrogowie

W opublikowanym fragmencie rozgrywki, który pokazano na E3 2018, mogliśmy zobaczyć The Raft. To więzienie o zaostrzonym rygorze, gdzie osadzani są najniebezpieczniejsi przestępcy. Od razu nasuwają się skojarzenia z Batman: Arkham Asylum, ale to tylko złudzenie. Wprawdzie przyjdzie nam walczyć w murach więzienia i okalającego go terenu, ale wygląda na to, że będzie to tylko wstęp do większej rozgrywki. Pierwszym przeciwnikiem, którego poznaliśmy i to jeszcze przed E3, był Mister Negative, czyli Martin Li. To oczywiście nie jedyny antagonista, którego Peter Parker będzie musiał pokonać.

W więzieniu Peter napotyka także Rhino, Scorpiona, Volture’a oraz Electro. Zdaje się, że brakuje jedynie jeszcze Dr. Octopus, ale zapewne Insomniac Games trzyma jeszcze jakieś asy w rękawie. W końcu to jedna z najbardziej ikonicznych postaci związanych ze Spider-Man, choć z drugiej strony już dość mocno wyeksploatowana. Za to fabularny zwiastun pokazuje kolejną postać, która będzie w produkcji. Chodzi o Silver Sable i jej drużynę, która ma za zadanie spacyfikowanie „pajączka”. Wydaje się, że Parker nie będzie miał łatwego życia, bo mieszkańcy Nowego Jorku także zdają się nie pałać do niego sympatią. Nie zabrakło także miejsca dla Normana Osborna, ale na razie widzimy go tylko w normalnej postaci, a to może oznaczać, że w kontynuacji doczekamy się Green Goblin.

Sony zaczyna się rozkręcać z promocją tytułu i specjalnie na tą okazję, przygotowało limitowaną wersję konsoli PlayStation 4 Pro. Będzie ona w całości czerwona z ogromnym logo na wierzchu, a do tego jeden pad w takim samym kolorze. Niestety, ale nie kupimy jej na terenie Polski, więc jeżeli kogoś zainteresuje, będzie musiał skorzystać z dobrodziejstw np. Amazona.

Po konsole oraz gry, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie ciekawe i atrakcyjne oferty.

Źródło: Sony / Insomniac Games / YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...