Facebook Video HD

Na tę funkcję Facebooka użytkownicy Androida czekali aż 2 lata!

Nie od dziś wiadomo, że iOS jest dla deweloperów istotniejszy niż Android. Tylko, czy na przeniesienie nowości na konkurencyjną platformę musi trwać aż tyle? Sprawdźmy na przykładzie Facebooka.

Facebook Video HD 750x300

Dwa lata temu użytkownicy smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka otrzymali aktualizację aplikacji Facebook, która to wniosła do programu istotny ficzer. Mowa o możliwości uploadu filmów w rozdzielczości HD.

To nie żart – wspomniana opcja pojawiła się w użytkowników 24 miesiące temu. Żeby było „zabawniej” userzy Androida musieli czekać na nią aż do ubiegłego tygodnia, kiedy to firma zdecydowała się rozesłać rzeczony update.

Facebook HD Video na Androidzie

Sam Zuckerberg nie chwali się wprowadzeniem uploadu wideo w rozdzielczości 720p. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, wszak nie jest to powód do dumy. Żyjemy w 2016 roku i standardem są dziś filmy Full HD, nie wspominając już o wyższych rozdzielczościach.

Nie mniej jednak sam fakt implementacji zmiany powinien ucieszyć wszystkich użytkowników zielonego robota. Aktualizacja (cicha) wprowadzana jest falowo, dlatego sprawdźcie, czy pojawiła się także u was.

Źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...