Facebook Instrukcja – zadbaj o swoją prywatność

W dzisiejszych czasach Facebook jest jednym z najważniejszych i najczęściej wyświetlanych portali społecznościowych w sieci. Spora cześć osób nie potrafi wyobrazić sobie życia bez niego. Jeśli go nie posiadasz, nie istniejesz! Warto wiec zapoznać się z instrukcją.

fbscreen3
To właśnie rozbudowanym opcjom ochrony prywatności Facebook zawdzięcza swoją popularność wśród internautów. Zarówno zaawansowani, jak i użytkownicy poczatkujący znajdą tutaj coś dla siebie. Instrukcja w bardzo przejrzysty sposób podaje nam możliwości, jak zabezpieczyć swoją prywatności na portalu. Kolorowa szata graficzna, animacje oraz treściwy tekst wręcz zachęcają do eksploracji kolejnych funkcjonalności.

To ty zadecydujesz, czego inne osoby będą mogły się dowiedzieć na twój temat, w jaki sposób użytkownicy mogą wchodzić w interakcje ze swoimi znajomymi oraz co ty chcesz widzieć. Każdy z tych podpunktów poświęcony jest różnym możliwościom, usprawniającym korzystanie z portalu.

fbscreen5

Już pierwsze informacje zawarte w miniporadniku skupiają się na widzianych przez nas treściach, danych profilowych, na tym kto może wyszukać i jakie dane przeglądać w naszym profilu, które posty czy zdjęcia dostępne będą dla naszych znajomych. Wszystkie te możliwości znajdziemy w ustawieniach i narzędziach prywatności, podpowiedzi tłumaczące nam, jak tego dokonać, znajdziemy w mini-animacjach.

Jest to bardzo dobra sprawa dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tej wirtualnej rzeczywistości. Więc jeśli obawiasz się, iż twoi znajomi mogliby poznać wstydliwe momenty z twojego życia, warto zadbać o swoją prywatność.

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...