massenger750x300

Facebook Messenger dla Windows Phone to kwestia tygodni!

Komunikator FB Messenger pojawi się w Windows Phone Store „na przestrzeni najbliższych tygodni” – tak przynajmniej twierdzi Joe Belfiore, wiceprezes Microsoftu. Wiadomość ta ucieszy zapewne posiadaczy smartfonów z mobilnymi okienkami, gdyż powiadomienia o nowych wiadomościach w oficjalnym kliencie Facebook zwyczajnie kuleją.

massenger750x300

Mobilna platforma systemowa giganta z Redmond stale się rozwija, lecz w dalszym ciągu cierpi na braki programowe oraz niedoskonałości. Jest to stosunkowo młody system, więc można mu jeszcze wiele wybaczyć. Niestety, w dobie serwisów społecznościowych, a w szczególności Facebooka, brak komunikatora do jego obsługi jest niewybaczalny. Owszem, w „windowsowym” kliencie FB istnieją powiadomienia o nowych wiadomościach, choć nie zawsze działają jak powinny.

Facebook Messenger z powodzeniem rozwija się na platformach iOS oraz Android. Zuckerberg do tej pory traktował Windows Phone po macoszemu. Aż do teraz, gdyż jak zapowiedział Joe Belfiore, w przeciągu kilku tygodni użytkownicy WP będą mogli pobrać FB Messenger i w pełni cieszyć się możliwościami komunikatora.

Miejmy nadzieję, że wspomniane kilka tygodni, nie przeciągnie się w czasie o kilka miesięcy lub co gorsze kolejne kwartały.

Źródło/Zdjęcia: Engadget, TheVerge, WPCentral

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...