Fajna paczka gier za dolara od Humble Bundle

Znana strona internetowa z promocjami (co warte dodania, część zysków idzie na cele charytatywne) znowu ma w swojej ofercie atrakcyjny zestaw. Tym razem tytuły scala wydawca – Electronic Arts… i fun jaki można z nich czerpać.

W nowej paczce mamy same udane produkcje, hiciory liczące już sobie parę ładnych latek, ale wciąż niesamowicie grywalne, mające swych oddanych fanów. Tym bardziej, że wszystkie  doczekały się kontynuacji, albo też same już były kolejną wyczekiwaną częścią. Co składa się na podstawowy pięciopak (jeśli chcecie poczytać o wcześniejszych ofertach, opisy znajdziecie na naszej stronie, choćby tutaj i tutaj)?

  • Dragon Age: Origins – to chyba najgorętsza propozycja, dobrze podgrzana szumem wokół trzeciej odsłony. RPG bliskie kultowego statusu ze świetnie poprowadzoną historią, losami bohatera i jego drużyny, które nas mocno angażują. No i smoki – ich legenda, moce i oczywiście pożoga jaką sieją w baśniowym, bogatym świecie.
  • Medal of Honor Allied Assault War Chest (podstawowa wersja + obydwa dodatki: Spearhead i Breakthrough) – tej serii też nie trzeba przedstawiać, część, o której mowa, jest chyba jedną z najbardziej udanych. Świetny FPS, w którym co prawda świat nie jest zbyt otwarty i jesteśmy cały czas „prowadzeni za rączkę”, niemniej akcja goni akcję i dawka serwowanej adrenaliny utrzymuje się stale na bardzo wysokim poziomie.
  • Dead Space 2 – gra akcji w klimatach survival horroru. Do dziś pamiętam, jak często rozgrywka potrafiła mi zjeżyć włosy na rękach, a obrazy – niepokoić po wielogodzinnych sesjach w nocy. Pozycja warta sprawdzenia, nie tylko dla fanów gatunku. Opustoszały kosmos i bogata kolekcja efektownych potworów, którym równie efektownie wypruwa się flaki.
  • Command & Conquer: Generals – niezła strategia typu RTS, jeszcze wyżej ceniona przez graczy niż przez „speców” z branży. Szybka akcja, do której seria nas przyzwyczaiła, trochę naiwna fabuła, która również jest tradycją (ale wszak nie dobrej historii oczekujemy od tego typu tytułów) i w miarę bogate wytworzone uniwersum z całkiem nieźle zbalansowanymi jednostkami i gameplayem.
  • PEGGLE – to tytuł, jak się wydaje, najbardziej odstający od reszty. Trochę dziwnie widzieć w tym zestawieniu rzecz kierowaną głównie do dzieci, choć oczywiście „większym dzieciom” też może sprawdzić masę radochy. Jest to bardzo prosta zarówno w wykonaniu, jak pod względem zasad, całkiem estetycznie przyzwoicie wykonana gra zręcznościowa. Jeśli zderzyliście się z „Tetrisem” lub jakimkolwiek jego klonem, przypuszczalnie z przyjemnością i przy tym tytule spędzicie kilka(naście) godzin.

Poza wymienionymi, za nieco wyższą cenę (od 4,77 $ wzyż – czym więcej dacie, tym więcej pójdzie na cele charytatywne) dodatkowo dostaniecie kolejną paczkę zawierającą: Plants vs. Zombies Garden Warfare, Dragon Age II, BEJEWELED 3 i Mass Effect 2. Warto? No pewnie.

Źródło: Humble Bundle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...