Fallout 76 beta

Fallout 76 beta dopiero w październiku

Jedno z największych wydarzeń tegorocznego E3 w Los Angeles, to pokazanie światu migawek z nowego dziecka studia Bethesda. Wielu fanów czekało na ogłoszenie nowej gry z serii i część z nich jest nawet zadowolona z tego, że ta będzie rozgrywała się online. Teraz okazuje się, że Fallout 76 beta będzie dostępne jedynie na wybranych i to dopiero w październiku.

Fallout 76 beta

Do premiery Fallout 76 zostało już bardzo mało czasu. Wprawdzie data 14 listopada wydaje się dość mocno odległa, to należy pamiętać, że płyty do tłoczni wyjadą wcześniej, a do tego trzeba dodać jeszcze pakowanie oraz rozsyłanie produktów do dystrybutorów. Istnieje też model dystrybucji cyfrowej, ale nawet w takim wypadku wymaga on odpowiedniego przygotowania i trudno sobie wyobrazić, żeby poprawki trwały do ostatniego dnia przed premierą. Cóż, zobaczy jak to będzie wyglądało, bo pierwszych beta testerów Bethesda chce zaprosić do programu dopiero w październiku. Miesiąc przed premierą.

Fallout 76 beta

Dostęp do Fallout 76 beta nie będzie jednak tak łatwy, jak można by przypuszczać. Otóż nie wystarczy zakupić grę w opcji pre-order. To dopiero początek, bo potem trzeba przepisać otrzymany kod oraz zarejestrować się na stronie. Czy to da nam pewność, że dostaniemy dostęp? Tak, ale nikt nie powiedział, kiedy on nastąpi. Na forum, gdzie pojawiają się wpisy związane z tytułem, udostępniono informację, że dostęp do wersji beta zacznie się w październiku. Tylko, że nie wszyscy otrzymają go jednocześnie.

Testy mają zacząć się od niewielkiej ilości użytkowników, którzy zarejestrują się do programu. Wraz z upływem czasu mają dołączać do nich nowe osoby. Jeżeli mamy więc pecha, może skończyć się na tym, że dostęp do wersji Fallout 76 beta dostaniemy dopiero przed samą premierą produkcji. Trochę dziwi postawa Bethesda, która nie udostępnia od razu wszystkim zainteresowanym klientom dostępu do bety. Dodajmy jeszcze, że testy odbędą się tylko dla użytkowników z wybranych krajów. Wchodząc na oficjalną stronę tytułu, możliwość zakupu specjalnej edycji ograniczona została tylko do kilku rynków. Wprawdzie zakup przebiega później przez stronę Amazon, to i tak nie ma już egzemplarzy kolekcjonerskich. Jeżeli więc mieliście szczęście i kupiliście wcześniej Fallout 76 w specjalnym wydaniu, teraz życzymy wam szczęścia przy dostępie do wersji beta.

Multiplayer dla wszystkich

Premiera tytułu nastąpi 14 listopada i spodziewamy się, że na serwery z grą wbiją od razu tysiące lub setki tysięcy ludzi. Ci ludzie zapewne już dziś mają wiele pytań dotyczących tytułu, ale dla ich problemu przygotowano rozwiązanie. Otóż w sierpniu odbędzie się QuakeCon, na którym Bethesda będzie miała swój panel poświęcony właśnie Fallout 76.

Podczas tego wydarzenia dowiemy się o jeszcze innych produkcjach, które studio ma w planach. Chodzi oczywiście o Rage 2 oraz Quake Eternal, które także pojawiły się podczas tegorocznej edycji E3. Zobaczymy co przedstawiciele studia zdradzą na temat Fallout 76, które bezapelacyjnie będzie jednym z największych wydarzeń tego roku w dziedzinie komputerowej rozrywki.

Komputery, laptopy oraz konsole, które pozwolą wam zagrać w Fallout 76, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: IGN / Bethesda

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...