Fifa 18

Fifa 18 z perspektywy pierwszego miesiąca- hit, czy kit ?

Fifa jest już na naszym rodzimym rynku już od miesiąca, dlatego czas na podsumowanie tego, czy gra faktycznie przyjęła się na Polskim rynku, czy też okazała się klapą.

Fifa 18

Z pewnością wielu graczy oczekiwało Fify 18 jako gry, która zrewolucjonizuje rozgrywki sportowe. Oczekiwania co do nowej fify nie powinny być jednak wyobrzymione z góry, albowiem silnik graficzny gry nie uległ zmianie, a dopracowaniu, co już samo w sobie sprawia, że FIFA 18 nie mogła przynosić wielkich rewolucji w grafice. Czy jednak przyniosła w innych elementach ?

Poruszanie się – to chyba element, który mocno w Fifie się zmienił. Tutaj jednak należy oddać, że odczucia są inne, albowiem wiele osób uważa, że na komputerze rozgrywka mocno zwolniła i stała się zbyt przewidywalna, natomiast fani konsol, szczegolnie Xboxa, otwarcie mowią o większej dynamice i prędkości rozgrywki – równiez sama rozgrywka stała się o wiele mniej przewidywalna w odniesieniu do poprzedniej części.

Faktycznie, gra pod względem zachowań i poruszania się, mocno się zmieniła. FIFA 18 jest w tym momencie bardziej otwartwa, pozwala na wykonanie większej ilości dobrych akcji, jak i większej ilości błędów, ktore szybko mogą zostać wykorzystane zarówno przez nas, jak i naszego przeciwnika. Gra również w odniesieniu do FIFY 17 stała się o stokroć dynamiczniejsza – oznacza to, że poruszanie się postaciami wydaje się o wiele przyjemniejsze, jak i faktycznie, ich zachwoania na boisku i np. Podania, dośrodkowania, stają się dla wielu po prostu łatwiejsze w opanowaniu!

Polska Ekstraklasa na boisku FIFY

Oczywiście nie zabraknie nam drużyn, które są znane z Polskiej Ekstraklasy. FIFA 18 jak zwykle posiada pełną licencję na wszystkie kluby, dlatego też zobaczymy wszystkie Polskie kluby (min. Śląsk Wrocław, który sponsorowany jest przez zakłady sportowe, bukmachera on-line), a także wiele innych drużyn, jak i wszystkich aktualnie znajdujących się w nich zawodników.

Fifa 18 to na pewno produkt kompletny, lecz nie rewolucyjny. Warto jest jednak zwrócić uwagę, że EA posłuchało się w wielu aspektach graczy, którzy negowali wiele zachowań zawodników w Fifie 17, które dziś są wyeliminowane!

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...