You are here
Fifa 18 z perspektywy pierwszego miesiąca-  hit, czy kit ? Gry 

Fifa 18 z perspektywy pierwszego miesiąca- hit, czy kit ?

Fifa jest już na naszym rodzimym rynku już od miesiąca, dlatego czas na podsumowanie tego, czy gra faktycznie przyjęła się na Polskim rynku, czy też okazała się klapą.

Fifa 18

Z pewnością wielu graczy oczekiwało Fify 18 jako gry, która zrewolucjonizuje rozgrywki sportowe. Oczekiwania co do nowej fify nie powinny być jednak wyobrzymione z góry, albowiem silnik graficzny gry nie uległ zmianie, a dopracowaniu, co już samo w sobie sprawia, że FIFA 18 nie mogła przynosić wielkich rewolucji w grafice. Czy jednak przyniosła w innych elementach ?

Poruszanie się – to chyba element, który mocno w Fifie się zmienił. Tutaj jednak należy oddać, że odczucia są inne, albowiem wiele osób uważa, że na komputerze rozgrywka mocno zwolniła i stała się zbyt przewidywalna, natomiast fani konsol, szczegolnie Xboxa, otwarcie mowią o większej dynamice i prędkości rozgrywki – równiez sama rozgrywka stała się o wiele mniej przewidywalna w odniesieniu do poprzedniej części.

Faktycznie, gra pod względem zachowań i poruszania się, mocno się zmieniła. FIFA 18 jest w tym momencie bardziej otwartwa, pozwala na wykonanie większej ilości dobrych akcji, jak i większej ilości błędów, ktore szybko mogą zostać wykorzystane zarówno przez nas, jak i naszego przeciwnika. Gra również w odniesieniu do FIFY 17 stała się o stokroć dynamiczniejsza – oznacza to, że poruszanie się postaciami wydaje się o wiele przyjemniejsze, jak i faktycznie, ich zachwoania na boisku i np. Podania, dośrodkowania, stają się dla wielu po prostu łatwiejsze w opanowaniu!

Polska Ekstraklasa na boisku FIFY

Oczywiście nie zabraknie nam drużyn, które są znane z Polskiej Ekstraklasy. FIFA 18 jak zwykle posiada pełną licencję na wszystkie kluby, dlatego też zobaczymy wszystkie Polskie kluby (min. Śląsk Wrocław, który sponsorowany jest przez zakłady sportowe, bukmachera on-line), a także wiele innych drużyn, jak i wszystkich aktualnie znajdujących się w nich zawodników.

Fifa 18 to na pewno produkt kompletny, lecz nie rewolucyjny. Warto jest jednak zwrócić uwagę, że EA posłuchało się w wielu aspektach graczy, którzy negowali wiele zachowań zawodników w Fifie 17, które dziś są wyeliminowane!

Related posts

Leave a Comment


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/litespeed/css/0c3018d8985803801375c83070e86d24.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 130) #1 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://vipmult...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->finalize(' <!DOCTY...') #6 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters(' <!DOCTY...', Array) #7 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(477): apply_filters('litespeed_buffe...', ' <!DOCTY...') #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force(' <!DOCTY...', 9) #9 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/functions.php(5373): ob_end_flush() #10 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #12 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-includes/load.php(1260): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/grak73/vipmultimedia.pl/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130