zdjęcie telefonu Flash Plus 2

Flash Plus 2 piękny średniak

Alcatel wypuszczając w 2014 roku smartfona Flash nie wywołał rewolucji. Przy Flash Plus 2 również jej nie będzie, ale marka stanęła właśnie na własne nogi.

zdjęcie telefonu Flash Plus 2

Można się pogubić w tym, ile jest modeli smartfonów na rynku i ile z nich tak naprawdę powiela tylko schematy swoich poprzedników. Jasne, nie każdy musi od razu kupować lekko ulepszony model słuchawki, który przypadł mu do gustu, ale w przypadku Flash Plus 2 to coś więcej niż update. Do tej pory Alcatel promował serię swoją nazwę, ale dobre czasy już się skończyły.

Obecnie zapowiedziany model nie będzie już reklamowany jako Alcatel. Ta decyzja może odrobine dziwić, ale wytłumaczono ją całkiem sprawnie. Otóż marka Flash stała się już na tyle silna, że powinna poradzić sobie sama na rynku i nie potrzebuje wsparcia starszego i silniejszego brata. Trudno oceniać na ile nazwa Alcatel przyciągała klientów, ale pewne jest to, że Flash jako on sam, na starcie będzie miał zdecydowanie trudniej. Oczywiście część ze starych użytkowników nie zwróci na to uwagi, ale nowych może to zniechęcić. Wszak będzie to smartfon zupełnie nie znany, a wiadomo, że takim ufa się odrobinę mniej.

http://www.youtube.com/watch?v=sU-Ude1_1mg

Nie ma co jednak wydawać przedwczesnych wyroków, bo wygląda na to, że Flash Plus 2 sam będzie się w stanie obronić. Dużą zaletą słuchawki jest jej dopracowany wygląd. Obudowa w całości została wykonana z metalu, który został pięknie wyszlifowany, a krawędzie dopracowane. Na filmie promocyjnym wygląda to niesamowicie, choć w rzeczywistości możemy być odrobinę zawiedzeni. Ale wiadomo, że marketing rządzi się swoimi prawami. Design nie jest wprawdzie przełomowy, a bardzo klasyczny, ale to też można uznać za plus.

Wyświetlacz Flas Plus 2 ma przekątną 5,5 cala, a wyświetlany na nim obraz będzie miał rozdzielczość 1080p. Pod maską kryje się ośmiordzeniowy MediaTek Helio P10 (4×1.8 GHz + 4×1.0 GHz) wspierany przez grafikę Mali-T860MP2 oraz 2 GB RAM. Na rynku pojawią się dwie wersje, które różniły będą się wartościami pamięci. Oprócz tej z 2/16 GB pojawi się także mocniejsza 3/32 GB. W obu ilość miejsca na dane będzie można powiększyć za pomocą karty microSD. Dodajmy do tego czytnik linii papilarnych, przyzwoite aparaty (13 i 5 Mpix) oraz niezły akumulator (3000 mAh), a dostajemy naprawdę mocny sprzęt.

Flash Plus 2 zadebiutuje na rynkach azjatyckich i w przeliczeniu ma kosztować około 160 dolarów za gorszą wersję i 190 za mocniejszą.

Źródło: GSMArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...