Forza Street

Forza Street w systemie Free to Play zmierza na iOS i Androida

Forza Street to nowa gra Microsoftu, która trafiła do sklepu Windows Store jako produkcja darmowa zawierająca mikropłatności. Co ważne — tytuł zagości także na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Forza Street
fot. Microsoft

Serii gier Forza nie sposób odmówić uroku. To kapitalne produkcje wyścigowe, które przyciągają rzeszę fanów pragnących zaczerpnąć elektronicznej rozrywki w postaci gier wideo. Dotychczas dostępność gier z uniwersum Forza ograniczała się do wybranych platform, z pominięciem tych mobilnych. To ma się niebawem zmienić, jak zapewnia sam Microsoft.

Forza Street zmierza na smartfony!

Microsoft poinformował właśnie o debiucie nowej produkcji Forza Street, która trafia do Windows Store, skąd mogą pobrać ją użytkownicy komputerów PC. Grze daleko do symulatorów, ma ona bazować na prostej zabawie skupionej na wyścigach pojazdów silnikowych. Uproszczone sterowanie przywołuje na myśl podobieństwo do serii Asphalt i co istotne — gra oferowana jest w systemie free-to-play. Oznacza to, że za samo pobranie Forza Street oraz zabawę nie zapłacimy nic. Twórcy postawili na zarobek z mikropłatności, jednak to, czy wydacie na nie realną walutę, zależy tylko od was.

W grze będziemy przemierzać ulice Miami, do którego celu użyjemy pokaźnej bazy dostępnych pojazdów. Znajdziemy tutaj zarówno samochody nowoczesne, jak i leciwe już klasyki. Dla każdego coś dobrego. Świetnie obrazuje to zwiastun produkcji.

Forza Street jeszcze w tym roku trafi na smartfony pracujące pod kontrolą systemów Android oraz iOS.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....