Galapad Galaxy – chińska podróbka nieistniejącego jeszcze HTC One Max

Chińczycy to naród słynący z podróbek, czasem gorszych czasem lepszych, ale jedno jest pewne – nie ma rzeczy której nie potrafią podrobić. Ostatnimi czasy wpadli w szał podrabiania telefonów, nie dziwię im się, bo to świetny biznes, ale gdy podrabiają coś, czego jeszcze nie ma na rynku, to już naprawdę niesamowite.

U36lGrw0lXk8EmnRn4aD

Za cel obrali sobie firmę HTC i ich nowy model ONE Max, którego firma jeszcze nawet oficjalnie nie zapowiedziała, czyli nawet nie wiadomo, czy pojawi się na rynku, a już ma swoja podróbkę, którą nazwano Galapad Galaxy.

Z plotek wynika, że oryginał ma pojawić się we wrześniu i posiadać 6-calowy wyświetlacz. A jego podróbka? Ta już wchodzi na rynek jest wyposażona w trochę większy ekran – 6,3 cali o rozdzielczości HD  1280 x 720 pikseli, 1 GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.2 GHz. Posiada także metalowe wstawki poniżej i powyżej ekranu, tak jak w HTC One.

hmZzbKbymVhYyPYDksiR
Aparat z tylu ma rozdzielczość 8 Mpix, a z przodu – 2 Mpix, a także umożliwia prowadzenie wideorozmowy w HD. Galapad Galaxy posiada naprawdę pojemną baterię – 3050 mAh, a cena wynosi teraz około 3500 Yuanów, czyli jakieś 800 zł.

Skusicie się na Galapada Galaxy?

źródło: mtksj.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...