You are here
Galaxy Note 7 spalone? News 

Galaxy Note 7 spalone?

Samsung ma ostatnio bardzo kiepski okres. Zła passa zdaje się nie opuszczać producenta i wygląda na to, że nie uda się przekuć w sukces wpadki, która wydawała się tylko małą niedogodnością, może pogrzebać serię Note.

Galaxy Note 7 zdjęcie smartfona

Chyba nie ma osoby interesującej się nowymi technologiami, która nie słyszałaby o tym, co działo się ostatnio z modelami Samsung Galaxy Note 7. Otóż w tytule artykułu naprowadziliśmy was odrobinę, ale w razie jakbyście jednak nie słyszeli to tłumaczymy. Niektóre z modeli, które trafiły na rynek miały dość nieprzyjemną cechę – stawały w płomieniach.

Cała sytuacja dotyczyła na samym początku kilku egzemplarzy i nie jest to pierwszy raz, gdy telefonom zdarzało się ulegać samodestrukcji. Niezależnie od tego, którego z producentów dopadała taka przypadłość, zawsze kończyło się to nie najlepiej. Informacje z prędkością błyskawicy obiegały Internet i nigdy nie przekładały się na wzrost sprzedaży. Nie inaczej było w przypadku Samsunga.

Galaxy Note 7 zdjęcie smartfona

Jednak chyba nikt nie przewidywał, że sytuacja tak dramatycznie ulegnie zmianie. Galaxy Note 7 reklamowany był jak telefon o niesamowitych możliwościach i tego nie można mu było odmówić. Ale z każdym kolejnym dniem zaczęły docierać do nas coraz więcej informacji o kolejnych uszkodzonych modelach. A tych z robiło się niebezpiecznie dużo. Szala goryczy niezadowolonych klientów przelała się, gdy pierwsze linie lotnicze stwierdziły, że nie będą wpuszczały na pokład samolotów osób z Galaxy Note 7 w kieszeni.

Samsung nie mógł pozostać obojętny na coraz większą falę złych opinii, które zaczęły zalewać Internet. W związku z problemami z „wybuchającymi” modelami, podjęto decyzję o tym, że zakupione już modele zostaną wymienione. Note 7 można było wymienić na ostatniego flagowca firmy, czyli np. Samsunga Galaxy S7 Edge lub też otrzymać nowy, ale ten sam model. I wszystko może udałoby się zamieść pod dywan, gdyby nie to, że pojawiły się kolejne doniesienia o zapalających się słuchawkach. Ile było w tym wszystkim prawdy, a ile tylko wymysłów Internautów – trudno stwierdzić. Niemniej Samsung podjął teraz decyzję, że wstrzymuje produkcje Note 7, by szybko opanować pożar i dowiedzieć się, co tak naprawdę stało za awariami. Czy to oznacza, że model można już spisać na straty? Mało prawdopodobne. Prędzej Samsung przygotowuje się już do promocji kolejnego flagowca, a Note 7 zostanie tylko złym wspomnieniem.

Źródło: PhoneArena
Fot: Samsung

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment