Galaxy S4 i S4 mini – w czerni im do twarzy, czyli specjalna edycja smartfonów Samsunga

Południowokoreański producent przyzwyczaił nas do „odświeżania” swoich najciekawszych produktów. Nie inaczej postąpił w przypadku swojego ostatniego flagowca oraz jego wersji mini. Czy smartfony z serii „Black Edition” zainteresują fanów marki?

Samsung750x300

Samsung zawsze dopieszczał stylistykę swoich urządzeń czego przykładem jest linia Galaxy S i Galaxy Note. W przypadku sprzętu oznaczonego jako Black Edition poszedł o krok dalej, udoskonalając design i tak eleganckich słuchawek.

Obydwa wspomniane modele zostały wykończone skóropodobnym tworzywem sztucznym o wysokiej jakości. Rozwiązanie, choć nie nowe, należy do ekskluzywnych, gdyż podobną fakturę „plecków” smartfona zastosowano w jednym z najdroższych urządzeń producenta – Galaxy Note 3. Dzięki nowej linii Black Edition, użytkownicy Galaxy S4 i S4 mini mogą poczuć namiastkę luksusu, lecz to nie wszystko…

Gigant branży urządzeń mobilnych postanowił oprócz odświeżonej obudowy dodać do produktu specjalne dzwonki oraz unikatowe, idealnie dopasowane do ekranu tapety. Niby niewiele, lecz cieszy.

Obydwa urządzenia z nowej serii zawitają do sklepów w wybranych krajach już w lutym.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...