gs6 750x300

Galaxy S6 – nowe video

Samsung pokazuje coraz więcej, choć tak naprawdę nie pokazuje nic. Jak to możliwe? Gigant wie po prostu jak wzbudzić zainteresowanie.

gs6 750x300
Do premiery najnowszego flagowca ze stajni Samsunga zostało raptem kilka dni. Już pierwszego marca, wybrańcy będą mogli zobaczyć unboxing nowego Galaxy, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń tegorocznego Mobile World Congress. Czy jest na co czekać?
http://www.youtube.com/watch?v=NMaeJ6hOtCY
Koreańczycy wysyłając zaproszenie pytali „What’s next”. Wygląda na to, że Galaxy S6 będzie przełomowym modelem, przynajmniej jeżeli chodzi o design. Samsung przygotował spoty, które nie tylko nic nie pokazują, ale dają w zamian coś innego. Nadzieję, że S6 nie będzie skokiem na kasę, a słuchawka stanie się kolejną i praktycznie tą samą wersją sprzętu, co poprzednia generacja. Samsung rozbudza wyobraźnię, pytanie tylko, co ofiaruje użytkownikom 1 marca.
http://www.youtube.com/watch?v=ZIrZiQbpVfw
Wygląda na to, że nowe Galaxy dostanie aluminiową obudowę, choć przez krótki czas wspominano w mediach również o szkle. Które jak dobrze pamiętamy, nie sprawdziło się najlepiej w iPhone’ach. Na umieszczonym przez Koreańczyków zdjęciu widać wprawdzie tylko bok słuchawki, ale uważne oko wypatrzy ważny szczegół. Z obudowy nie wystaje aparat, który według przecieków ma mieć aż 16 Mpx. 5.1” wyświetlacz Quad HD Super AMOLED i co najważniejsze, na S6 może pojawić się 64-bitowy system operacyjny.
Oczywiście wiadomo, że duża cześć plotek rzadko kiedy znajduje później odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale nadzieję trzeba mieć zawsze. Szczególnie, że na tydzień przed unboxingiem niewiele więcej fanom zostało. Samsung rzuca budującymi hasłami przy każdej premierze. Teraz również ich spece od słów się postarali. „Find clarity in darkness”, „Discover more” i najnowsze „I’m not just inspired by what I see, I am crafted from what I see. I am #TheNextGalaxy.”
http://www.youtube.com/watch?v=2efEyBl6Q80
Zapowiada się rewolucja? Samsung na pewno na to liczy, ale pamiętajmy, że nie pierwszy raz jesteśmy podekscytowani czymś, co później okazywało się niewypałem. Wszak Galaxy S6 nie będzie jedynym flagowcem, który będzie miał premierę na MTC 2015. Kto wie, może HTC lub Sony pokaże coś na tyle ciekawego, że o S6 zapomnimy?
Źródła: twitter.com
Fot: jw, youtube

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...