Game Connection Europe Development Awards 2015 – czy Kholat zdobędzie laury?

Choć od premiery debiutanckiego projektu studia „IMGN.PRO” minęło blisko pół roku, to „Kholat” nie pozwala o sobie zapomnieć. Właśnie dowiedzieliśmy się, że polska gra uzyskała nominacje do nagród „Game Connection Europe Development Awards 2015”.

„Kholat” został dość ciepło przyjęty zarówno przez branżowych ekspertów, jak i samych graczy. Jednak wysokie oceny w prasie czy portalach internetowych to nie wszystko. Teraz przyszła pora na zbieranie laurów i taka okazja właśnie się nadarzyła. Polska gra nominowana została do nagród „Game Connection Europe Development Awards 2015” w następujących kategoriach:

  • Best Desktop / Downloadable;

  • Best Hardcore Game;

  • Best Indie Game;

  • Best Story / Story Telling.

„Game Connection” jest międzynarodową konferencją, dzięki której osoby z branży gier wideo mają możliwość się spotkać, wymienić poglądami czy promować swoje produkty oraz usługi. Od 2001 roku firmy związane z elektroniczną rozrywką biorą udział w spotkaniach odbywających się w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Łukasz Kubiak z „IMGN.PRO” zaistniałą sytuację skomentował w następujący sposób:

„Otrzymanie tych nominacji jest wielkim osiągnięciem dla całego zespołu deweloperskiego IMGN.PRO. Czujemy się szczęśliwi oraz zaszczyceni, widząc efekty naszej ciężkiej pracy. Kholat jest pierwszą grą naszego studia, co czyni otrzymanie nominacji w tych kategoriach czymś naprawdę szczególnym.”

Wyniki ogłoszone zostaną 28 października podczas ceremonii wręczenia „Development Awards”, która odbędzie się na gali „Game Connection Europe 2015” w Paryżu.

http://www.youtube.com/watch?v=622TC6IPwT4

To nie jedyne laury, na które może liczyć polski zespół. Projekt studia „IMGN.PRO” bierze także udział w konkursie „People’s Choice Award Contest”. Na swoich faworytów głosować możecie poprzez facebookowy profil nagród, gdzie znajdziecie posty dotyczące interesujących was tytułów. Ten, który zgromadzi najwięcej lajków, zdobywa wyróżnienie. Jeśli chcecie, żeby nagroda trafiła w ręce twórców „Kholat”, zapraszam pod ten adres.

Źródło: IMGN.PRO

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...