Game of the Year 2018

Game of the Year 2018 od PlayStation. Sony czeka na głosy fanów

Kolejna statuetka może trafić do developerów, którzy w tym roku przynieśli Sony swoje tytuły. I nie mówimy tu tylko o ekskluzywnych produkcjach, ale o wszystkich, które zagościły na konsoli producenta. Tradycyjnie już ogłoszono nominacje do Game of The Year 2018 na oficjalnym blogu Sony. Z czego mogą wybierać fani?

Game of the Year 2018

Wpis na blogu PlayStation zaczyna się od tego, jak dobry był to rok dla graczy. Faktycznie, był on wyjątkowo dobry, jeżeli chodzi o pozycje, które zagościły na konsoli Sony. Oczywiście na innych platformach także było w czym wybierać, ale zdaje się, że tytuły ekskluzywne zdominowały tegoroczne rozdania wszelkich nagród. To oczywiście nie jest powód do narzekań, a wręcz przeciwnie. Gracze powinni się cieszyć i liczyć na to, że 2019 będzie przynajmniej w połowie tak dobry, jak 2018.

Game of the Year 2018 według Sony

Wyniki zależą od samych graczy, więc warto oddać swój głos na zaproponowane przez Sony produkcje. Można także dopisać do kategorii swoją propozycję, ale prawdopodobieństwo, że to ona zostanie doceniona, jest raczej nikłe. W końcu było tyle doskonałym przykładów na to, że da się robić świetne gry, że zdaje się większość z nich znalazła się na przygotowanej liście. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć God of War, Spider-Man oraz Detroit: Become Human. Mamy także tytuły, które nie zachwycił takiej ogromnej ilości osób, jak wyżej wymienione, ale i tak odcisnęły swoje piętno na rynku (A Way Out, Tetris Effect czy nawet Ni no Kuni II: Revenant Kingdom).

Samo głosowanie będzie odbywało się do 31 grudnia, więc warto zawczasu oddać swój głos. Tytuły umieszczono w aż 15 kategoriach. Swoje głosy możecie oddawać TUTAJ.

Nowe konsole oraz gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony Official Blog

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...