You are here
Games with Gold na sierpień – ekskluzywne tytuły na Xbox One! Gry konsole 

Games with Gold na sierpień – ekskluzywne tytuły na Xbox One!

Oferta Games with Gold na sierpień to wyjątkowo mocne zestawienie, które powinno usatysfakcjonować wszystkich posiadaczy konsoli od Microsoftu. W końcu firma postanowiła mocno uderzyć z ofertą, która ma dodatkowo zachęcić do tego, co szykowane jest jako jedna z większych premier na Xbox One. Co takiego dostaną subskrybenci usługi?

Games with Gold na sierpień
fot. Microsoft / YouTube

Jeżeli jesteście użytkownikami konsoli od Microsoftu, to możecie wykupić usługę, która nazywa się Xbox Live Gold, czyli coś, co działa na tej samej zasadzie jak PlayStation Plus. Gracze dostają między innymi dostęp do rozgrywek sieciowych, ale także i „darmowe” gry, które udostępniane są w comiesięcznych odstępach. Za miesiąc użytkownika Xbox Live Gold trzeba zapłacić obecnie 29 złotych, za okres trzech miesięcy 79 złotych, a za cały rok subskrypcja wynosi 249 złotych. W sierpniu opłaca się zainwestować w usługę, bo Microsoft przygotował naprawdę interesujący zestaw tytułów.

Games with Gold na sierpień

Czasem jest tak, że produkcje ekskluzywne na daną konsolę, nie są dokładnie tym, czego życzyliby sobie gracze. Jednak w przypadku serii Gears of War tak nie było. Ogromny hit, którego kolejne części przyciągały przed ekrany miliony użytkowników, stale potrafi bawić. Niedługo, a konkretniej 10 września tego roku, na rynku pojawi się już piąta odsłona produkcji, więc oferta Games with Gold na sierpień nie mogła wyglądać inaczej. Tak, użytkownicy Xbox One będą mogli pobrać na swoje konsole Gears of War 4. Tytuł będzie dostępny w dniach od 1 do 30 sierpnia, więc lepiej zaopatrzyć się w niego wcześniej, bo przecież będzie można o nim niestety zapomnieć.

Gears of War 4 to zdecydowanie najmocniejszy tytuł w ofercie Games with Gold na sierpień, który powinien także pomóc piątej części w dobrym starcie. Produkcja swoją premierę miała prawe trzy lata temu, więc to dobry moment na jej przypomnienie. Akcja rozgrywa się ćwierć wieku później po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w Gears of War 3. Tym razem historia skupia się wokół trzech postaci – JD Feniksa, Kait Diaz oraz Delmonta „Dela” Walkera. Gears of War 4 to strzelanina, gdzie akcje obserwujemy zza pleców głównych bohaterów i jeżeli komuś brakuje naprawdę intensywnej akcji, powinien zapoznać się z tym tytułem. Jednak w ofercie na sierpień, znajdziemy także inne, równie ciekawe produkcje.

Forza Motorsport 6

Kolejna ekskluzywna produkcja, której posiadacze PlayStation 4 mogą zazdrościć tym, którzy mają w domach Xbox One. Tytuł dostępny będzie do pobrania od 16 sierpnia do 15 września, więc dwa tygodnie po tym, jak pojawi się Gears of War 4. Forza Motorsport 6 to piękny przykład na to, że dynamiczne wyścigi i piękna grafika mogą iść ze sobą w parze. To wręcz niesamowite, jak dobrze prezentuje się ten tytuł, a smaczku dodaje to, że gracze do wyboru będą mieli ponad 400 samochodów, a trasy zostały stworzone tak, by nawet zupełnie początkujący, mogli odczuwać satysfakcję z gry. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł, jeżeli jeszcze go nie znacie.

A to nie wszystko!

W Games with Gold na sierpień pojawi się także jeszcze Torchlight, czyli produkcja z gatunku hack and slash, która może spodobać się wszystkim wielbicielom gatunku. Gracze dostaną kilka klas postaci do wyboru, ale nie oszukujmy się, najważniejsze będzie to, jak będą posługiwali się oni narzędziami do wycinania w pień przeciwników. Produkcja dostępna będzie do pobrania od 1 do 15 sierpnia. Pomiędzy 16 a 30 sierpnia będzie jeszcze można pobrać Castlevania Lords of Shadow, czyli legendarna gra akcji, która swoją premierę miała w 2010 roku. Niemniej, warto tytuł sobie teraz przypomnieć. I jak wam się podoba taka oferta od Microsoft?

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Microsoft / Xbox / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment