DEVFAST750x300

GDG DevFest 2013 – już 9 listopada konferencja dla developerów i pasjonatów nowych technologii

Za 15 dni rozpoczyna się GDG DevFest 2013 – cykl 160 wydarzeń na całym świecie, skupiających programistów oraz osoby zainteresowane technologią mobilną. Chętni na prowadzenie w sieci własnego biznesu również znajda coś dla siebie. Niektórzy nazywają GDG drugim Google I/O.

DEVFAST750x300

Wydarzenie będzie obfitować w warsztaty tematyczne poświęcone zagadnieniom webowym oraz mobilnym. Ponadto organizatorzy przygotowali dla wszystkich szkolenia programistyczne (code labs). To jednak nie wszystko, gdyż na uczestników czeka możliwość przetestowania urządzeń oraz oprogramowania dostarczonego przez partnerów wydarzenia.

Możliwość zdobycia wiedzy oraz skorzystania z pomocy Google Developer Groups jest łakomym kąskiem. Jednak, konferencja trwająca cały dzień od 8 do 19 może być wyczerpująca. To nie problem, gdyż uczestnicy będą mogli zregenerować siły na afterparty z DJ, napojami oraz przekąskami.

Tegoroczny DevFest będzie miał miejsce w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Osoby zainteresowane uczestnictwem w GDG DevFast 2013 musza dokonać rejestracji na tej stronie. Po szczegółowe informacje odsyłamy na witrynę organizatora, gdzie możliwe będzie zapoznanie się z dokładnym programem spotkania.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...