WWDC 2018

Gdzie oglądać Apple WWDC 2018?

Już dziś o godzinie 19 czasu polskiego startuje Keynote, czyli konferencja otwierająca Apple WWDC 2018. Wystąpienia CEO Apple — Tima Cooka oraz reszty pracowników firmy pozwolą nam poznać nowości w portfolio usług i produktów giganta, oraz jego najbliższe plany wydawnicze. Fani Apple zainteresowani iOS 12 oraz pozostałymi zmianami mogą śledzić wydarzenie w formie transmisji. Z artykułu dowiecie się, jak uruchomić stream.

WWDC 2018

Konferencje takie jak Google I/O czy Apple WWDC nie są już eventami skupionymi wyłącznie na deweloperach. To wydarzenia dla mas, istne święto nowych technologii, dlatego też coraz większa grupa osób pragnie w nich uczestniczyć, choćby wirtualnie. Każda z firm daje takową możliwość, choć Apple nieco to dotychczas utrudniało, ograniczając możliwość śledzenia transmisji do urządzeń z własnego portfolio. Dzisiejszy Keynote będą mogli obejrzeć właściwie wszyscy.

Czy warto? Powiem tak — gdyby zmienił profesję, do Keynote Apple WWDC 2018 usiadłbym z popcornem i znajomymi, również fanami rozwiązań Sadowników. Resztę możecie sobie dopowiedzieć. Tymczasem, odpowiem na pytanie, gdzie i na jakich urządzeniach będzie można obejrzeć dzisiejszą konferencję.

Apple WWDC 2018 — jak śledzić?

Na początek najważniejsze — WWDC 2018 ruszy już o godzinie 19. Chcąc uczestniczyć w transmisji Keynote, należy udać się pod TEN adres. Najlepiej wykorzystać do tego celu przeglądarkę Safari dla iPhone’ów, iPadów lub komputerów z MacOS. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby stream uruchomić w przeglądarce Microsoft Edge pracującej w systemie Windows 10. To jednak nie wszystko…

Wygląda na to, że WWDC 2018 będzie można śledzić także na Androidzie. Wystarczy mieć zainstalowaną stosunkowo świeże wersje przeglądarek Chrome lub Firefox. Jedynym wymogiem jest tutaj pełna zgodność ze standardami MSE, H.264 oraz AAC.

Źródło: Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...