Genesis hk60 slide

Genesis HX60 – słuchawki mogą uratować ci „życie”?

Każdy fan potyczek multiplayer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne podczas rozgrywki jest zlokalizowanie zawczasu naszych oponentów. Wykorzystujemy do tego nie tylko zmysł wzroku, ale również słuch. Dla osób preferujących drugi sposób namierzania wrogów w grze „Genesis” przygotował słuchawki gamingowe – „HX60”.

Genesis hk60 slide

Producent wyposażył opisywany model w system audio „Virtual 7.1”, co zaowocowało tym, iż dźwięk rozchodzi się przestrzennie, ale jednocześnie nie odwraca naszej uwagi od rozgrywki nadmiarem bodźców. Według zapewnień firmy „Genesis” ma to zagwarantować dokładne ustalenie, skąd dochodzą dźwięki i jakie jest ich źródło.

Zewnętrzna część nauszników pokryta została przyjemnym w dotyku materiałem, pałąk obleczony natomiast jest twardym oraz wytrzymałym plastikiem. Całość dopełniają wygodne i miękkie poduszki na nausznikach. Słuchawki wyposażono także w mikrofon umieszczony na ruchomym wysięgniku.

Genesis HX60 screen

„HX60” łączy się z innymi urządzeniami przez USB i posiada własną kartę dźwiękową. Przewód o długości 2,5 m, który odchodzi od słuchawek, umieszczono w oplocie tekstylnym, co wpływa na jego miękkość, łatwość zwijania oraz to, że się nie plącze. Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z produktu, producent zdecydował się na umieszczenie na kablu pilota, dzięki któremu możemy regulować głośność, jak również włączać i wyłączać mikrofon oraz podświetlenie LED.

Sugerowana cena detaliczna „Genesis HX60” ustalona została na kwotę 119 zł.

Źródło: Genesis

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów komputerowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...