Genius Ammox X1-400 – nowa mysz dla oburęcznych graczy

Nieważne czy jesteś graczem prawo, czy leworęcznym, bo pojawiła się na rynku nowa mysz dedykowana oburęcznym osobom. Od razu trzeba zaznaczyć, że Ammox X1-400 od firmy Genius, to gryzoń charakteryzujący się ciekawym wyglądem.

Nowy produkt jest przewodową myszką optyczną z przełącznikami Omron, których wytrzymałość sięga aż do 8 milionów kliknięć. Czas reakcji na kliknięcie jest krótki, bo równy jednej milisekundzie. X1-400 ma regulowaną rozdzielczość sensora optycznego, odbywającą się na 4 poziomach. Może ona wynosić od 400 do 3200 DPI. Zmiana rozdzielczości jest intuicyjna i odbywa się za pomocą umieszczonego pod rolką przycisku.

Urządzenie umożliwia programowanie makr, które wykorzystywane są do rozgrywki. Służą do tego cztery główne przyciski. Mysz ma wymiary 123x73x40 mm, a jej waga razem z kablem to 110 gramów.

Ammox X1-400 charakteryzuje się ciekawym, opływowym kształtem i poszerzonym korpusem. Dzięki temu, pasuje do każdej dłoni. Wykończenia zrobione z gumy, znajdujące się po bokach, zapewniają dobrą kontrolę urządzenia.

Cena urządzenia to 129 zł. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Genius produkuje wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. W ofercie firmy znajdują się zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego, jak i sprzęty dedykowane graczom. Genius łączy doskonałą jakość z konkurencyjnymi cenami.

Więcej informacji o myszce: Genius Ammox X1-400

Źródło: Genius

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...