You are here
Gigabajty w Play za potrząsanie smartfonem artykuły mobile News 

Gigabajty w Play za potrząsanie smartfonem

Korzystacie z aplikacji Play24? Jeśli nie, najwyższa pora zacząć. Do programu trafiła bowiem przyjemna promocja, w ramach której użytkownicy usług Play mogą „wytrząsać” sobie darmowe gigabajty. Brzmi pokrętnie, ale bonusowe paczki danych są najprawdziwsze.

Play
fot. Play

Polacy lubią narzekać i nie jest to żadnym odkryciem. Narzekamy między innymi na wysokie ceny usług, nawet tych dotyczących telefonii komórkowej oraz dostępu do internetu. Czy mam ku temu powody? Zdecydowanie nie, gdyż we wspomnianych kwestiach wypadamy na tle wielu innych rynków naprawdę korzystnie. Mimo to operatorzy sieci bardzo często raczą nas przeróżnymi promocjami na darmowe paczki danych. Niekiedy pomysłowość w promowaniu danej oferty potrafi mocno zaskoczyć.

Darmowe gigabajty — Shake to PLAY

Aby zgarnąć darmowe gigabajty z okazji promocji nazwanej zgrabnie Shake to PLAY, należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Play24. Program działa zarówno na Androidzie, jak i na iPhone’ach. Po instalacji udajcie się do sekcji Pulpit lub Dla Ciebie i kliknijcie przycisk z napisem Gram. Zostaniecie przeniesieni do miłego dla oka ekranu z gwiazdami i to właśnie tutaj stanie się magia…

Play
fot. Play

Dobrze, przesadziłem. Z magią ma to niewiele wspólnego, ale to właśnie tutaj dowiecie się, ile darmowych gigabajtów trafi na wasze konta. Aby sprawdzić wysokość pakietu, należy potrząsnąć telefonem i sprawdzić wynik (w listopadzie będzie to 1 GB, w grudniu 2 GB). Proste, zabawne i jak wspomniałem — darmowe. Zdobyta paczka będzie dostępna do wykorzystania przez 30 dni od aktywacji lub do końca okresu rozliczeniowego. Co ważne z rozwiązania mogą skorzystać zarówno użytkownicy ofert na kartę MIX oraz na abonament.

Zanim spróbujecie zdobyć bonus, pamiętajcie o zaktualizowaniu aplikacji Play24 do najnowszej wersji. Bez wspomnianego update’u udział w Shake to PLAY jest niemożliwy. Apkę znajdziecie w Google Play oraz App Store.

Źródło: Play

Related posts

Leave a Comment