Galaxy S8 Focus 750x300

Galaxy S8 – autofocus w przedniej kamerze?

Choć premiera Samsunga Galaxy S8 bliża się wielkimi krokami, o samym urządzeniu wiadomo tak naprawdę niewiele. Na szczęście te „niewiele” potrafi zaintrygować. Przykład? Konstrukcja przedniego aparatu do selfie.

Galaxy S8 Focus 750x300

Okazuje się, że Koreański producent postanowił umilić życie użytkownikom lubującym się w tworzeniu autoportretów tzw. selfie. Uczyni to udoskonalając przednią kamerkę nadchodzącego urządzenia, a mówiąc ściślej – flagowca Galaxy S8.

Selfie na sterydach

Wspomniane udoskonalenie ogranicza się do implementacji autofocusa, dzięki któremu fotografie cechować będzie ostrość na więcej niż zadowalającym poziomie. Choć sam fakt pojawienia się tegoż elementu powinien cieszyć, we mnie wzbudza wątpliwości. Jakie?

Pierwsza dotyczy tego, czy autofocus jest faktycznie potrzebny w przypadku zdjęć selfie. W mojej ocenie – „sztywna ostrość” radzi sobie w tej materii świetnie i nie jestem przekonany, czy wspomniany system faktycznie znacząco poprawi jakość fotografii.

Druga sprawa to fizyczna wielkość modułu. Obawiam się, iż przednia kamerka będzie wystawać ponad konstrukcję, przez co ta będzie niezgrabna.

Pozostaje mieć nadzieję na to, że moje obawy okażą się bezzasadne, zaś konstruktorzy pokażą klasę.

Źródło: PhoneArena

 

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...