Inbox by Gmail i udogodnienia dla podróżujących

Mamy ciąg dalszy ułatwień związanych z serwisami pocztowymi. Tym razem użytkownicy Inboxa będą mogli podzielić się ze swoimi bliskimi informacjami związanymi z podróżą.  

Czas odlotu i przylotu samolotu, hotele, w jakich się zatrzymamy wraz z ich adresami – to wszystko jest niezwykle ważne podczas planowania podróży. Usługa pocztowa firmy Google umożliwia nam przekazanie tych informacji znajomym i bliskim, a to wszystko w formie karty, na której znajdzie się cel wyprawy oraz wszystkie dane dotyczące jej, zebrane w jednym miejscu.

To nie jedyna zmiana wprowadzona przez giganta z Mountain View. Będziemy mieli dostęp do informacji związanych z podróżowaniem nawet w trybie offline, co jest niezwykle wygodne w momencie, kiedy jesteśmy na pokładzie samolotu lub nie mamy możliwości, by połączyć się z Internetem. Prostsze stanie się również zarządzanie zdjęciami, które wykonaliśmy w trakcie naszego wypoczynku. Dostęp do nich będzie ułatwiony, a dodatkowo będziemy mogli załączyć więcej niż jedno, kiedy korzystamy z mobilnej wersji aplikacji.

Wszystkie udogodnienia związane z podróżami związane są z dodaniem do skrzynki odbiorczej aplikacji Trip Bundles. Zmiany mają widoczne w przyszłym tygodniu. 

 

Źródło: Google

Żródło grafiki: engadget

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...